Structure / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура публічного управління / НОВИНИ / СЕМІНАР З ПИТАНЬ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD |
СЕМІНАР З ПИТАНЬ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD
Created 04.07.2017 10:58
13-17 березня в Києві в рамках Програми «U-LEAD з Європою» (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку) відбувся навчальний семінар з питань стратегічного планування регіонального та місцевого розвитку для експертів з регіонального розвитку.
Учасниками семінару стали фіналісти конкурсного відбору висококваліфікованих фахівців до групи експертів з питань регіонального розвитку для підтримки впровадження реформ децентралізації та політики регіонального розвитку в 24 областях України. Ці експерти були відібрані для консультаційної підтримки впровадження нової державної регіональної політики та реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади.
Від Херсонської області участь у семінарі взяв доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного унііверситету, к.т.н, доцент Дурман Микола Олександрович.
Під час семінару учасники дізналися про актуальний стан реформування державної політики регіонального розвитку та її взаємозв’язок з процесом децентралізації, специфіку роботи Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) як основного фінансового інструменту державної регіональної політики, особливості просторового планування розвитку об’єднаних територіальних громад.
Крім того, учасники семінару навчалися методики підготовки стратегічних планів об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та регіонів, планів реалізації місцевих та регіональних стратегій тощо. Учасники семінару здобули навички проведення стратегічного аналізу, здійснення стратегічного вибору, проведення відкритих засідань регіональних експертних груп з відбору технічних завдань для проектів регіонального розвитку.
Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією) і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (Sida).
|
|