Structure / Кафедри університету / Кафедра державного управління і місцевого самоврядування / Наукова діяльність / Студентський науковий гурток / ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК ДІЄВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ» |
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК ДІЄВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ»
Created 05.04.2023 00:10
04 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри державного управління і місцевого самоврядування та студенти-члени наукового гуртка спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Херсонського національного технічного університету Олена Зубаль та Олена Сіданова на чолі із завідувачем кафедри д.держ.упр., професором, заслуженим працівником освіти України Іваном Лопушинським узяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність як дієвий механізм забезпечення якості освіти».
Організаторами заходу виступив ДЗВО Університет менеджменту освіти (м. Київ).
Вебінар відкрила Зоя Вікторівна Рябова, завідувач кафедри менеджменту освіти і права, доктор педагогічних наук, професор. У своєму вітальному слові вона привітала присутніх з початком Заходу, розповіла про його тематику та зауважила, що цей комунікаційний захід має широке географічне представництво і в ньому беруть участь не тільки викладачі та науковці, студенти та аспіранти, але й представники закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти.
Основним спікером виступила Ірина Петрівна Кринична, професор кафедри менеджменту освіти і права, доктор наук з державного управління, професор. Вона розповіла про основні підходи до запровадження академічної доброчесності в закладах освіти, нормативну базу та можливі напрямки вдосконалення процесів запровадження принципів академічної доброчесності в наукову та освітню діяльність.
Іван Васильович Бойченюк, доктор філософії у галузі права, заслужений юрист України розповів про практичний досвід роботи з випадками академічної недоброчесності, академічного плагіату та пов’язаних з ними процедурами.
Марина Ігорівна Губа, к.е.н., доцент, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ у своїй доповіді акцентувала увагу на процедурах забезпечення академічної доброчесності в Херсонському національному технічному університеті, а також на рекомендаціях НАЗЯВО щодо перевірки внутрішніх політик забезпечення академічної доброчесності в закладах вищої освіти і зовнішньої оцінки їх якості.
На завершення заходу присутні погодилися, що забезпечення академічної доброчесності є надзвичайно важливим для діяльності закладів освіти та наукових установ.
|
|
|
|