Головна

Structure / Кафедри університету / Хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції / Новини кафедри / Участь студентки спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» в «Академії Політичного Лідерства»

Участь студентки спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» в «Академії Політичного Лідерства»

12-14 квітня 2024 р. у м. Одеса відбулося навчання активної молоді в «Академії Політичного Лідерства» від Міжнародного республіканського інституту IRI та за підтримки агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Тематика «Академії Політичного Лідерства» включає такі актуальні питання, як розробка проектів відновлення територій після війни, розвиток лідерських якостей у молоді, створення ефективних проектних команд, робота з медіаресурсами, медіасупровід та просування проектів, а також оволодіння навичками публічних виступів.

У заході активну участь прийняла студентка групи 4Хк Моргун Віолетта спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції.

У перший день слухачі були ознайомлені з теорією створення проекту, основними планами повоєнного відновлення країни, основними завданнями, цілями та етапами успішного проєкту, стратегією просування успішного проєкту, а також прийняли участь у тренінгу про основні принципи роботи з медіаресурсами, з журналістськими стандартами, які повинні знати громадські та політичні активісти.

На другий день тренінги були присвячені вмінням презентувати себе, навчанню оформлювати проекти, в межах тренінгу було запропоновано «продати грушу» або «продати яблуко» потенційному покупцю. Експертки з проведення досліджень МРІ Ольга Мельничук і Леся Хоменко ознайомили з базовими поняттями соціології, пояснили як розрізняти ситуації маніпуляцій даними соціологічних досліджень.

Весь третій день було присвячено проєктній практиці: формуванню назви, актуальності, мети, напрямку, опису проєкту, пошуку джерел підтримки проєкту та публічній презентації.

Моргун Віолетта увійшла до складу команди разом зі студентами спеціальностей 125 «Кібербезпека та захист інформації» та 123 «Комп’ютерна інженерія» Анатолієм Дзюбенко, Іллею Сербіним і Іриною Гришман для створення проекту на віртуальній платформі «Незвідана Херсонщина. Люди».

У своїй презентації студенти заявили про такі цілі проекту: «Наш проект це можливість подивитись на Херсонщину та херсонців іншим поглядом зі сторони історій людей, місцевості, культури. Ми націлені на просування культурної спадщини Херсонщини, її визначних місць, пам'яток архітектури та людей, чиї історії вражають.»

Ввечері третього дня команда підготувала публічну презентацію проєкту.