About University / Новини університету / Свято весни та жіночої краси в ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/120776-1-ukr-UA/Svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-HNTU_medium.jpg)
Свято весни та жіночої краси в ХНТУ
Created 12.03.2013 13:12
6-го березня в актовій залі ХНТУ для прекрасної половини Херсонського національного технічного університету було організовано святковий концерт з нагоди 8 Березня, у якому взяли участь найкращі та найталановитіші студентські колективи, а також народні артисти України.
Святкова концертна програма розпочалася звуками інструментального ансамблю скрипалів Херсонського музичного училища (художній керівник – В.В. Красюк), завдяки яким присутні відчули справжній подих весни, занурившись у романтичну атмосферу.
З привітальним словом до жінок університету звернувся ректор Ю.М. Бардачов. «Вітаю Вас, любі жінки, з цим чудовим святом. Ми, чоловіки, любимо кожну з Вас як окрему особистість, і наше завдання – служити Вам, дорогі жінки!», – зауважив Юрій Миколайович.
Зі словами привітання до жіночої половини університету звернувся голова профкому співробітників ХНТУ Ф.Г. Семенченко: «Профспілкова організація приєднується до всіх привітань, адже всі зі мною погодяться, що життя чоловіка наповнюється сенсом тільки тоді, коли в ньому є жінка». Також Федір Григорович за сумлінну та багаторічну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня вручив нагороди прекрасній половині вузу – грамоти від управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації та ректора університету, а також оголосив подяки за сумлінну працю.
Неабияким сюрпризом для всіх присутніх стали виступи гостей свята – народних артистів України – Олени Гал-Савальської, Наталії Лелеки та Хариза Ширинського.
Далі лунали привітання від студентів університету у вигляді пісенних композицій і танців, які сприймалися залом «на ура». Гарний настрій жінкам подарували запальні танці хлопців з брейк-данс команди «JB CREW». Неабияк вразила всіх присутніх прекрасна колекція одягу «Жінки-квіти» від моделей з театру мод «Клас-ательє». Дівчата з гурту «Юність» виконали пісню про жінок-матерів і доньок, а неймовірної ніжності виступу надав вихід маленьких «принцес» - учениць Херсонської ЗОШ №53, які подарували квіти жінкам університету. Завершальним акордом святкового концерту стала фінальна пісня «Моя Україна» у виконанні студенток ХНТУ та хореографічна постановка колективу «Smile».
Відтак, кожен, хто прийшов цього святкового дня до актової зали, отримав букет чудового весняного настрою та позитивних емоцій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/1/120783-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Музичний подарунок від інструментального ансамблю скрипалів Херсонського музичного училища
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/2/120787-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Привітання ректора Юрія Миколайовича Бардачова
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/3/120791-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Виступ народної артистки України Олени Гал-Савальської
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/4/120795-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Виступ народної артистки України Наталії Лелеки
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/5/120799-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Музичний дарунок від народного артиста України Хариза Ширинського
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/6/120803-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Показ колекції одягу «Жінки-квіти» від моделей з театру мод «Клас-ательє» (студенти Економіко-технологічного технікуму)
Виступи студентів університету |
---|
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/7/120807-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/8/120811-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-hntu/9/120815-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)