About University / Новини університету / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ХНТУ В RETREAT CAMP 2023 ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСВІТЯН ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-vikladachiiv-hntu-v-retreat-camp-2023-dlya-vnutriishn-o-peremiischenih-osviityan-viid-go-progresil-nii/608032-1-ukr-UA/UCHAST-VIKLADACHIIV-HNTU-V-RETREAT-CAMP-2023-DLYA-VNUTRIISHN-O-PEREMIISCHENIH-OSVIITYAN-VIID-GO-PROGRESIL-NII_medium.png)
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ХНТУ В RETREAT CAMP 2023 ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСВІТЯН ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»
Created 18.08.2023 21:31
Впродовж 4 днів у Львові представники викладацької спільноти ХНТУ – проректорка Марія АРТЕМЕНКО та доцентка кафедри Фінансів, обліку та оподаткування Тетяна ПІНЧУК брали участь в заходах Retreat Camp 2023 від ГО «Прогресильні».
Загалом на Retreat Camp завітало понад 40 освітян з різних переміщених закладів вищої та професійної освіти – Херсон, Бердянськ, Мелітополь, Маріуполь, Донецьк, Луганськ тощо. Місією цього заходу було надати психологічну підтримку та професійний розвиток викладачам-ВПО для сприяння їх соціалізації та підвищенню якості освіти. В рамках проєкту було піднято ряд важливих питань:- Потреби та проблеми внутрішньо переміщених освітян, шляхи їх підтримки- Як підсилити бренд викладача. Відео та публічна комунікація- Стосунки, кордони, конфлікти: як бути в новій реальності?- Стійкість до впливу та емоції в мережі- Успішна медіакомпанія: досвід ГО «Пронресильні»- Лайфгаки прогресильного викладання- Повітряна тривога: дії та відповідальність викладачаТеоретичний матеріал межувався з практичною роботою в командах. Кожна команда працювала над своїм проєктом, який необхідно було презентувати у фінальний день Retreat Camp 2023.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-15_10-41-20/608038-1-ukr-UA/photo_2023-08-15_10-41-20_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-17_11-10-46/608042-1-ukr-UA/photo_2023-08-17_11-10-46_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-18_20-22-52/608046-1-ukr-UA/photo_2023-08-18_20-22-52_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-18_20-25-27/608050-1-ukr-UA/photo_2023-08-18_20-25-27_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-18_20-27-33/608054-1-ukr-UA/photo_2023-08-18_20-27-33_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-18_20-28-06/608058-1-ukr-UA/photo_2023-08-18_20-28-06_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-18_20-25-08/608062-1-ukr-UA/photo_2023-08-18_20-25-08_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-18_20-42-51/608066-1-ukr-UA/photo_2023-08-18_20-42-51_ultralarge.jpg)
![]() |
![]() |