About University / Новини університету / ЗУСТРІЧ ПЕРШОГО КУРСУ З СТУДЕНТСЬКИМ ПАРЛАМЕНТОМ ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustriich-pershogo-kursu-z-students-kim-parlamentom-hntu/607923-1-ukr-UA/ZUSTRIICH-PERSHOGO-KURSU-Z-STUDENTS-KIM-PARLAMENTOM-HNTU_medium.png)
ЗУСТРІЧ ПЕРШОГО КУРСУ З СТУДЕНТСЬКИМ ПАРЛАМЕНТОМ ХНТУ
Created 15.08.2023 14:06
Вчора, 14 серпня, вже зараховані першокурсники Херсонського національного технічного університету мали змогу трохи познайомитись з університетом та студентством.
Члени Студентського парламенту ХНТУ вирішили провести невеликий екскурс у студентське життя для тільки но зарахованих першокурсників. На зустрічі першокурсники мали змогу дізнатись не тільки про те як проходитиме навчання, побачити як виглядають аудиторії та підписатись на соцмережі ХНТУ, але й познайомились з роботою Студентського парламенту ХНТУ. Для членів парламенту дуже важливо вже зараз почати працювати зі студентами, щоб їх освоєння у нових для себе умовах, було не складним та цікавим.
Таких зустрічей планується провести декілька, щоб заохотити усіх вступивших першокурсників. Слідкуйте за нашими новинами, щоб приєднатись до наступної такої зустрічі.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |