Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

20 Лис

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЛОСОФСЬКО-ОСВІТНІ СТУДІЇ», присвячена Всесвітньому дню філософії

19 Лис

31 жовтня 2025 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.06 Сумського державного університету розглядалася дисертаційна робота,подана на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальностями 08.00.03 – економіка та управління національним господарством, 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит, в процедурі захисту якої як офіційний опонент взяла участь д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування Лариса СІДЕЛЬНИКОВА.

19 Лис

Студентка 2 курсу кафедри дизайну Світлана Дараган за підтримки керівника, викладача-стажиста Оксани Кузняк провела благодійний майстер-клас із виготовлення та розпису керамічних виробів на базі Гусятинського Центру дитячої та юнацької творчості (Тернопільська область) для вихованців гуртка образотворчого мистецтва.

19 Лис

Кафедра менеджменту, маркетингу і туризму запрошує здобувачів вищої освіти, аспірантів, докторантів, наукових співробітників, викладачів, молодих вчених, представників підприємств і організацій та усіх зацікавлених осіб прийняти участь в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжгалузеві бізнес-інтеграції у сфері виробництва товарів та послуг», яка відбудеться 4 грудня 2025 р.

18 Лис

Кафедра фінансів, обліку та оподаткування Херсонського національного технічного університету запрошує взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Формування новітньої парадигми управління публічними та приватними фінансами в Україні», що відбудеться 11 грудня 2025 року.