Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

12 Жов

14 жовтня 2019 року музею історії Херсонського національного технічного університету виповнюється 10 років. І з нагоди цієї визначної події 10 жовтня у музеї було проведено святкову зустріч.

11 Жов

До Дня Захисника України триває Всеукраїнська акція «Сильна нація». 10 жовтня студенти факультету інженерії та транспорту взяли в ній участь.

11 Жов

08 жовтня 2019 року в межах роботи наукового гуртка майбутніх економістів-міжнародників кафедрою зовнішньоекономічної діяльності було проведено Круглий стіл для учнів, студентів та викладачів «Вплив екології на міжнародний бізнес».

11 Жов

Згідно з Указом Президента України №731/2019 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм ШАРКО Маргариті Василівні - доктору економічних наук, професорові кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету було присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»!

10 Жов

9 жовтня 2019 року у 319 аудиторії відбулася зустріч, на якій наших студентів-активістів було ознайомлено з проєктом для молоді «Акселератор молодіжних ініціатив».