Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

9 Кві

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби та відповідно до протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської ОДА від 07.04.2021 р. №8, проведення акції «Створюємо ліси разом» запланованої на 10 квітня ВІДМІНЕНО.
Ми вдячні громадянам, які виявили бажання взяти участь в Акції, і просимо віднестися з розумінням до відмінених заходів.

9 Кві

Гостьову лекцію з дисципліни «Економічна дипломатія та основи дипломатичної роботи» для студентів 2 курсу спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» провела керівник центру міжнародного співробітництва Херсонської торгово-промислової палати Пономаренко Лариса Валентинівна.

9 Кві

На адресу університету надійшов лист-подяка від Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області стосовно проходження практики студентки 4 курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Шалі Юлії Олександрівни.

8 Кві

8 Кві

13 квітня 2021 р. IT-компанія WEZOM запрошує студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» на День відкритих дверей.