Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

16 Гру

З 6 по 8 грудня 2019 р у м. Ірпінь відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Різні, але рідні». У форумі взяла участь студентка факультету інженерії та транспорту Борисенко Ганна.

16 Гру

«Зараз наш регіон та вся країна потребує справжніх лідерів – людей, які можуть брати на себе відповідальність збирати ефективні команди та втілювати проєкти змін.

14 Гру

12 грудня у Палаці молоді і студентів в рамках обласного етапу конкурсу студенти Херсонщини змагалися за звання «Кращий студент року».

13 Гру

Цього семестру студенти групи 3 МЕВ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» виграли грант на участь у міжнародному науковому проєкті X-culture, започаткованому Університетом Північної Кароліни (Грінсборо, США).

13 Гру

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. З нагоди цього свята щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права.