Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

4 Сер

Щиро вітаємо кафедру програмних засобів і технологій ХНТУ з великим успіхом – грантова заявка, підготовлена за співавторства та з ініціативи завідувача кафедри професора, д.т.н. Шерстюка В.Г. та професора кафедри, д.т.н. Жарікової М.В., перемогла в престижному конкурсі проєктів ERASMUS+ за програмою Стратегічних партнерств (KA203 - Strategic Partnerships for Higher Education), набравши 82 бали з 100.

21 Лип

Велике значення у Херсонському національному технічному університеті приділяється захисту прав інтелектуальної власності.

20 Лип

Компанія SEOhub запустила соціальну програму для студентів (конкурс), учасники якої можуть отримати грант у розмірі 500€. Для участі у конкурсі необхідно зробити дослідження та написати статтю.

18 Лип

22 червня 2020 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів».

16 Лип

15 липня 2020 року у рамках проекту QUARSU відбувся ZOOM - вебінар з визнання результатів попереднього навчання (Recognition of Prior Learning – RPL). Програма вебінару включала представлення загальної інформації про RPL у країнах-партнерах проекту – Естонії, Ірландії, Польщі та Португалії.