Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 

27.03.2020

Щодо завершення 2019/20 навчального року

Керівникам закладів вищої, фахової передвищої, післядипломної освіти, наукових установ. Щодо завершення 2019/20 навчального року

24.03.2020

Університет на період карантину

На період карантину в приміщеннях університету не будуть проводитись аудиторні заняття для студентів, а також призупинено проведення масових заходів.

23.03.2020

Шановні студенти! До вашої уваги важлива інформація

В Україні запустили тестування цифрового студентського квитка.

20.03.2020

Виробнича практика студентів спеціальності 182-Технології легкої промисловості на ТОВ «VLADI», м.Харків

У даний час ТОВ «VLADI» є одним з найбільших в Європі виробників вовняних пледів і ковдр найвищої якості.

20.03.2020

Вітаємо Ю.М. Бардачова з 24 річницею на посаді ректора ХНТУ

20.03.2020 року виповнюється 24 роки, як наш навчальний заклад очолює мудрий керівник, д.т.н., професор Ю.М. Бардачов.

19.03.2020

ХНТУ став гордістю міста серед херсонських вишів

Портал «Oсвіта.ua» порадував викладачів та студентів новим рейтингом. Журналісти інтернет-видання "Мій Херсон" проаналізували рейтинг "Топ 200 України" та дізналися, які місця займають наші заклади вищої освіти.

Гордістю серед херсонських закладів вищої освіти став Херсонський національний технічний університет, посівши 92-93 місце у консолідованому рейтингу ЗВО України.

На п'ять місць нижче розмістився Херсонський державний університет. Йому надали 97-98 місце. Але із року в рік найбільше фінансування з державного бюджету дістається саме ХДУ, хоча він займає далеко не перші позиції.