Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 

ХНТУ оголошує набір на підготовчі курси для складання ЗНО

 
 
 
 

14.12.2019

Кращий студент року

12 грудня у Палаці молоді і студентів в рамках обласного етапу конкурсу студенти Херсонщини змагалися за звання «Кращий студент року».

13.12.2019

Студенти ХНТУ виграли грант на участь у міжнародному науковому проєкті X-culture

Цього семестру студенти групи 3 МЕВ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» виграли грант на участь у міжнародному науковому проєкті X-culture, започаткованому Університетом Північної Кароліни (Грінсборо, США).

13.12.2019

Всеукраїнський тиждень права

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. З нагоди цього свята щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права.

11.12.2019

Студенти ХНТУ відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію

Студенти факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, кафедри державного управління і місцевого самоврядування гр. 2УА відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію з метою ознайомлення з посадою державного службовця. Під час екскурсії ознайомились із залами засідань, де вирішується багато значущих справ. Поспілкувались із керівником апарату ХОДА Клюцевським Володимиром Івановичем.

10.12.2019

Шановні викладачі та студенти!

Запрошуємо вас 13 грудня об 11.50 на літературну зустріч, яка відбудеться у музеї історії ХНТУ.

10.12.2019

Презентація сучасного екологічного стартапу з концертно-розважальною програмою у Старозбур’ївській спеціальній ЗОШ-інтернат

Дитинство – щаслива пора. Це безтурботність, веселість, свобода, коли немає ніяких обов’язків і проблем. Це незабутня пора мрій і радості, яка назавжди лишається у нашому серці яскравими спогадами.

06.12.2019

Зустріч зі стейкхолдерами на кафедрі хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції

На кафедрі хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції 5 грудня 2019 року відбулася зустріч керівника відділу якості ПП «Наш продукт» Ласкави Наталії Вікторівни та магістрів і бакалаврів освітньої програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» спеціальності 181 – харчові технології. Наталією Вікторівною була прочитана лекція «Особливості застосування системи НАССР на приватному підприємстві «Наш продукт»».

06.12.2019

Стипендії на навчання в Угорщині для українських студентів

Відповідно до Програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки (продовжена до 31 грудня 2021 року) Угорська сторона надає 100 стипендій для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

06.12.2019

Зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з представником банківського бізнесу

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулася цікава зустріч студентів та викладачів кафедри з випускником кафедри 2002 року, а нині начальником управління корпоративного бізнесу та супроводження проектів АТ «Райффайзен банк Аваль» Пшеничним Віктором Леонідовичем.

04.12.2019

Звітування молодих вчених керівників наукових робіт

4 грудня 2019 року на засіданні науково-технічної ради Херсонського національного технічного університету під головуванням доктора економічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, проректора з наукової роботи Савіної Галини Григорівни відбулося слухання звітів керівників наукових робіт молодих вчених, які фінансуються МОН України за рахунок загального фонду державного бюджету.

04.12.2019

Вибори делегатів на конференцію студентів

Рефoрмa вищoї освіти, демoкрaтизaцiя суспiльних вiднoсин у крaїнi суттєвo рoзширили студентське сaмoврядувaння, дaли змoгу мaсoвo зaлучати мoлoде покоління дo упрaвлiння студентським життям у зaклaдах oсвiти. Нaдaння студентськiй мoлoдi сaмoстiйнoстi, пiдвищення її вiдпoвiдальнoстi зa якiсть нaвчaльнo-вихoвнoгo процесу є oзнaкoю демoкрaтизaцiї нaвчaльних зaклaдiв.

04.12.2019

Стипендії Китайської Народної Республіки для українських громадян

Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти від 05.12.2017, Уряд Китайської Народної Республіки надає 45 стипендій для українських громадян на 2020/2021 навчальний рік. Навчання проходитиме на рівнях: бакалавр, магістр, аспірант та стажер (мовне стажування).