Шановні колеги, студенти!

Лихо, яке охопило майже всю планету, суттєво змінило звичний ритм життя кожної людини. Ми вимушені сьогодні по-новому жити, навчатися і працювати. Карантин – це вимушена необхідність. У зв’язку із пандемією університет функціонує в особливому режимі. Освітній процес відбувається із використанням технологій дистанційного навчання. За результатами контролю системи Moodle ХНТУ слід відзначити високий рівень активності викладачів і студентів університету, які відповідально, з розумінням гостроти ситуації, ставляться до своїх громадянських і службових обов’язків. Заслуговує поваги і робота працівників служб та відділів університету, які працюючи у гнучкому режимі, забезпечують чіткий ритм роботи ХНТУ в період карантину.

Шановні друзі!

Я звертаюсь до вас зі словами вдячності за відповідальне ставлення до виконання ваших обов’язків і, водночас, закликаю до такого ж відповідального і дбайливого ставлення до себе, своїх близьких і спільноти.

Карантин продовжено. Але наш університет має потужний навчальний та навчально-науковий потенціал, і вже доведену за 60 років існування ХНТУ спроможність до спільного долання будь-яких перепон і труднощів.

Тож плекаємо надію на покращення і світле майбутнє. Будьте здорові, дотримуйтесь умов карантину, бережіть себе і свою родину, бо за вами майбутнє нашої країни!

З вдячністю до вас, ректор ХНТУ Ю.М. Бардачов

 

ШАНОВНІ ДЕСЯТИКЛАСНИКИ Й ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ШКІЛ МІСТА Й ОБЛАСТІ, ВИПУСКНИКИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ ЛІЦЕЇВ, КОЛЕДЖІВ, ТЕХНІКУМІВ 2020-2021 н.р. А ТАКОЖ ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ

ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ на 2020 — 2021 навчаьний рік

Детальніше...

 
 
 
 

30.05.2020

Висловлюємо щирі співчуття…

Рада Ректорів Херсонської області, науково-педагогічний колектив Херсонського національного технічного університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам з приводу смерті

Михайла Филимоновича Степка

професора члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України.

Михайло Филимонович був людиною невичерпної творчої енергії, видатним фахівцем, науковцем і педагогом. Його талант вченого та організатора поєднувались з глибокою принциповістю, доброзичливістю, готовністю завжди бути корисним. Обдарований вчений, талановитий організатор і керівник - він усе життя наполегливо працював задля добробуту людей та держави. Михайло Филимонович вніс суттєвий вклад в становлення і розвиток української освіти.

Все його життя – це зразок самовідданого служіння освіті та науці.

Світла пам’ять і глибока повага до Степка Михайла Филимоновича назавжди збережуться в серцях освітян.

Голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, ректор ХНТУ Бардачов Ю.М.

29.05.2020

Новини Студентського парламенту ХНТУ

У нових умовах карантину Студентський парламент ХНТУ невпинно працює.

28.05.2020

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку»

28 квітня 2020 р. на базі кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету в дистанційному режимі відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ, ПРОГНОЗНІ СЦЕНАРІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ» (Голова організаційного комітету конференції – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Шандова Наталія Вікторівна; координатор – к.т.н., доцент Олійник Наталія Миколаївна).

28.05.2020

Вітаємо Балакіреву Єлизавету з перемогою У II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Кафедра економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету вкотре підтвердила високий рівень підготовки фахівців з економіки. Щороку обдаровані студенти кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ гідно представляють рідний навчальний заклад на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Не став винятком і поточний навчальний рік – магістр 5 курсу спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Економіка підприємства» Балакірева Єлизавета Владиславівна стала переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства».

28.05.2020

Відкритий вебінар для студентів від Danone

Вебінар буде проходити 29 травня 2020 року з 14:00 до 15:00.

28.05.2020

Вебінари та майстер-класи для студентів ХНТУ IT-спеціальностей

Кафедра програмних засобів і технологій спільно з IT HUB Kherson розпочинає серію вебінарів та майстер-класів для студентів ХНТУ ІТ-спеціальностей за таким розкладом:

28.05.2020

Випускник ХНТУ – двічі орденоносець!

Щиро вітаємо випускника ХНТУ 2012 року, магістра з якості, стандартизації та сертифікації з отриманням орденів!

28.05.2020

Всеукраїнська Інтернет-конференція «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення»

З використанням нових сучасних технологій 26-27 травня 2020 року на базі кафедри «Товарознавства, стандартизації та сертифікації» Херсонського національного технічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів і молодих учених «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення».

27.05.2020

Китайсько-українська науково-технічна конференція «Інновації та підприємництво, Вейхай 2020» (КНР, 26 травня 2020 року)

26 травня 2020 року з ініціативи муніципалітету м. Вейхай провінції Шандунь в рамках «Міжнародної конференції з інновацій та підприємництва в області талантів в Китаї в 2020 році» відбулася Китайсько-українська науково-технічна конференція «Інновації та підприємництво, Вейхай 2020».