Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 

22.01.2020

До уваги випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти та осіб, які отримали повну загальну середню освіту!

Херсонський національний технічний університет запрошує випускників на основі повної загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти з наступних предметів: української мови та літератури, англійської мови, фізики, хімії, біології, математики та отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО.

22.01.2020

Студенти ХНТУ долучились до відзначення Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися сотні херсонців, аби разом відзначити одну з найважливіших в історії становлення української держави подію.

22.01.2020

Вітаємо з Днем Соборності України!

22 січня святкуємо День Соборності України!

20.01.2020

Студентський благодійний вертеп Херсонщини

Уже третій рік поспіль крокує теренами міста та області студентський благодійний вертеп Херсонщини, створений ініціативною групою Херсонської обласної студентської ради, з благодійною акцією збору коштів для допомоги онкохворим дітям.

20.01.2020

Вручення дипломів випускникам ХНТУ – магістрам публічного управління та адміністрування

В актовій залі І корпусу ХНТУ 17 січня 2020 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам кафедри державного управління та місцевого самоврядування.

16.01.2020

ВЧЕНІ ХНТУ ОТРИМАЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ПОВНИХ ТЕКСТІВ ПРОВІДНОГО НАУКОВОГО ВИДАВНИЦТВА SPRINGER NATURE

ХНТУ, завдяки раніше оформленому через Державну науково-технічну бібліотеку доступу до баз даних Scopus та Web of science, отримав доступ до повнотекстових ресурсів відомого міжнародного видавництва академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Nature http://link.springer.com.

15.01.2020

Ланцюг милосердя

Донори Херсона та Херсонської області, пропонуємо Вам об'єднатися в ЛАНЦЮГ МИЛОСЕРДЯ на день Соборності України 22 січня 2020 року! Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до донорства крові та об'єднати навколо цієї благородної справи якмога більше людей! Приходьте до Херсонського обласного центру служби крові з 8:00 до 12:30 , здавайте кров, об'єднуючись для порятунку життя!

15.01.2020

Випуск магістрів

14 січня 2020 року в актовій залі І корпусу ХНТУ відбувся святковий захід з нагоди вручення дипломів магістрам.

13.01.2020

Запрошуємо на урочисте вручення дипломів!

14 січня 2020 року о 13,00 в актовій зала ХНТУ відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам.

08.01.2020

Оголошується конкурс на створення емблеми Студентського парламенту ХНТУ

Увага! Шановні студенти! Оголошується конкурс на створення емблеми Студентського парламенту ХНТУ.

28.12.2019

Вітання з прийдешніми святами

Бажаю вам непередбачуваного дива, чарівної історії та нової радості в період Різдвяно-Новорічних свят. І нехай любов і щастя будуть вашими вірними супутниками увесь рік!