Головна

Про університет / Документи (доступ до публічної інформації) / Повідомлення про зниження призовного віку та необхідність заміни військово-облікового документа

Повідомлення про зниження призовного віку та необхідність заміни військово-облікового документа

Повідомляємо, що законодавча норма про зниження граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років діє з 4 квітня 2024 року (Закон України від 30.05.2023 № 3127-IX «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»). У зв’язку з цим та відповідно до Ваших паспортних даних, Ви не можете перебувати на військовому обліку як призовник, та маєте змінити статус на військовозобов’язаний.

Військовий облік у Херсонському національному технічному університеті ведеться на підставі даних паспорта громадянина України та військово-облікових документів. Військово-обліковими документами є:

- для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці;

- для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного;

- для резервістів – військовий квиток.

На виконання норм Закону України від 25.03.1992 № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу», п. 20 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 № 1487, інформуємо Вас про необхідність звернутися до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, де Ви перебуваєте на військовому обліку, та отримати новий військово-обліковий документ.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі ненадання Вами відповідного військово-облікового документа ХНТУ змушений буде повідомити в відповідні районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки про порушення Вами правил перебування на військовому обліку.

Відповідно до п. 19 Порядку № 1487 військовозобов'язані та резервісти, винні в порушенні вимог правил військового обліку, несуть відповідальність, передбачену законодавством.

Скан-копії оновленого військово-облікового документа надати фахівцю з військового обліку та бронювання Дзьобан Аліні Володимирівні (в паперовому вигляді за адресою ХНТУ, вул. Кам’янецька 101/1, м. Хмельницький, 29016, (506 каб.) або на електронну адресу: dzoban.alina@kntu.net.ua ) - до 06 травня 2024 р.