Головна

Наука / Наукова робота студентів та аспірантів

Наукова робота студентів та аспірантів

Наукове товариство студентів і аспірантів Херсонського національного технічного університету (НТСА ХНТУ) - це самостійна студентська організація, основною метою якої є координація, організаційне та науково-методичне забезпечення роботи з обдарованою молоддю, створення сприятливих умов для розвитку і реалізації творчих здібностей студентів та аспірантів університету, участь у вирішенні актуальних науково-педагогічних, гуманітарних та науково-технічних проблем, сприяння розвитку науки та виникненню зацікавленості науково-дослідною діяльністю в молодіжному середовищі.

Голова НТСА ХНТУ - Макарчук Дарина Сергіївна, аспірантка кафедри менеджменту, маркетингу і туризму, спеціальності 073 "Менеджмент".

Зав. Голови НТСА ХНТУ, голова освітньо-наукового сектора парламенту ХНТУ - студент Солохін Владислав

НТСА ХНТУ - це відкрите товариство, яке намагається своїми заходами та діями популяризувати науку серед студентів. Вступити до НТСА може кожен бажаючий за власною ініціативою. Кожен член НТСА в будь-який момент може запропонувати до реалізації новий проект і разом з однодумцями організувати його.

Щороку для студентів на кожному факультеті університету проводиться велика кількість заходів, серед них: олімпіади, конференції (в тому числі міжнародні), круглі столи, наукові семінари, лекції з новітніх досягнень науки, а також соціологічні опитування (в тому числі, про якість освіти в університеті), культурні та розважальні заходи, зустрічі з представниками бізнесу та відомими особистостями та багато інших.

Пріоритетним завданням НТСА є інформування студентів та аспірантів про наукові гранти, міжнародні і локальні конференції та школи, конкурси, стипендійні програми, програми обміну, гранти на навчання за кордоном та інші заходи товариства.

Засідання Наукового товариства студентів та аспірантів 2020-2021 н.р.

 

Оновлено 08.10.2020