Головна

Наука / Конкурси

Конкурси

Про подання кандидатур претендентів та їх робіт на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук у 2025 році

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2676-VIII «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» (зі змінами) (далі – Постанова) засновано 50 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. З урахуванням Постанови та Інструкції з оформлення і подання документів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, порядку їх розгляду та звітування стипендіатів, затвердженої Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 15 грудня 2021 року, протокол № 90 (далі – Інструкція), кандидатури претендентів та їх роботи на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук (далі – Стипендія) у 2025 році подаються до директорату розвитку науки Міністерства освіти і науки України до 30 квітня 2024 року включно.

Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України (далі – Комітет) прийнято Рішення «Про тематики конкурсних робіт з питань розроблення проєктів законодавчих та нормативно-правових актів на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2025 рік». Цим рішенням Комітет затвердив 5 тематик конкурсних робіт на іменні стипендії Верховної Ради України 2025 року з питань розроблення проєктів законодавчих та нормативноправових актів:

- реформування національної системи оплати праці вчителів в Україні;

- розвиток фінансової автономії та системи управління університетами за провідним досвідом країн Європи;

- розвиток Національної системи кваліфікацій та її вплив на забезпечення взаємодії системи освіти та ринку праці;

- вдосконалення вимірювання та компенсація освітніх втрат дітей в Україні;

правове регулювання державно-приватного партнерства у сфері науки та забезпечення ефективної інтеграції України в Європейський дослідницький простір.

Документи та роботи претендентів на здобуття Стипендії, що подаються закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України оформлюються відповідно до вимог Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук (далі – Положення) та Інструкції, що знаходяться за посиланням: http://surl.li/rfwiu.

Документи та роботи подаються на адресу: Директорат розвитку науки, Міністерство освіти і науки України, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601

УВАГА, КОНКУРС!

28.12.2023 року Національний фонд досліджень України ухвалив рішення про оголошення нового конкурсу проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень»

IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського

Згідно з листа Міністерства освіти і науки України № 3/6634-23 від 14.11.2023 р. про участь у конкурсі в пам’ять про Сергія Кемського, оголошується приймання заявок на IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Подати заявку потрібно до 01 лютого 2024 року.

Проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів наукових досліджень та розробок молодих вчених

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2023 року №1143 з 22 вересня до 24 жовтня 2023 р. оголошується проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться з 2024 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів наукових досліджень та розробок

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 11 вересня 2023 року №1113 з 12 вересня по 12 жовтня 2023 р. оголошується проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок виконання яких розпочнеться у 2024 році за рахунок коштів державного бюджету (КПКВК 2201040).

24-н.PDF 2,93 MB

Корисні посилання

Стипендійні можливості від МОН України: www.mon.gov.ua

Міжнародні гранти від Міністерства Культури України: www.mincult.kmu.gov.ua

Освітні програми, гранти та стипендії Європейського Союзу та держав членів ЄС: www.eeas.europa.eu

Європейський портал стажувань та стипендій: www.edu-active.com

Конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим у 2022 році

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року №2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (зі змінами) засновано 50 премій.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black sea Science 2021»

Запрошуємо до участі у дистанційному міжнародному конкурс студентських наукових робіт «Black sea Science 2021», який проводиться з ініціативи та на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Міністерства освіти і науки України, а також міжнародних організацій Black sea Universities Network (BSUN) та ISEKI-Food Association з метою поліпшення співпраці між університетами та залучення студентів до наукової роботи.

VII-й Конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом».

Темою робіт, які подаватимуться до участі у змаганнях, є «Роль організацій громадянського суспільства у запобіганні розбрату та виникненню конфліктів».

Конкурс головними організатором якого виступає Міжнародний культурний центр «СЯЙВО», проводитиметься для бакалаврів, магістрів та аспірантів державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямами: історія; релігія; культура; мова; суспільно-політичне та правове життя; особиста позиція кожного.

Останній термін подання робіт – 15 березня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі і наукові статті слід надсилати за адресою: konkurstatey@gmail.com

Результати конкурсу буде опубліковано на сайті www.syaivo.org

Додаткова інформація за телефонами: +38095 382 55 38