Головна

Студентство / Студентський клуб / Студенський театр мод

Студенський театр мод

При кафедрі дизайну ХНТУ з 2011 р. діє «Студентський театр мод» (керівник доцент Артеменко М.П.), метою якого є забезпечення реалізації творчого потенціалу студентів шляхом демонстрації їх робіт широкому кругу глядачів.

Студентам надається унікальна можливість в складі «Студентського театру мод» навчитися грамотно та ефектно презентувати свої ідеї суспільству та спілкуватися з представниками громадськості і змі. Крім того автори робіт можуть здобути навички спілкування з професійними моделями, візажистами, фотографами, арт-менеджерами, рекламодавцями, режисерами, керівниками творчих організацій та модельних агентств. Студенти беруть активну участь в організації фотосесій, показів, дизайн-шоу тощо.

На протязі навчання студенти в складі «Студентського театру мод» приймають участь у різних Міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсах, фестивалях, форумах, концертах, здійснюють власні постановки дизайн-шоу та модних показів.

В результаті члени «Студентського театру мод» при кафедрі дизайну ХНТУ здобувають безцінний досвід спілкування та презентації власних проектів на подіумі, а також роблять перші кроки і заробляють собі певний авторитет в сфері фешн-бізнесу.

Студентський театр мод ХНТУ http://vk.com/teatr_mod

Керівник студенського театру мод – Якимчук Олеся