Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

16 Кві

У рамках молодіжної ініціативи «Book Shelter» щодо реалізації проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини» триває збір книжок з метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області, а також відновлення фондів найбільш постраждалих бібліотек області.

16 Кві

Здобувачі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» спільно з викладачами кафедри фінансів, обліку та оподаткування взяли участь в гостьовій лекції «Український програмний продукт Master: Бухгалтерія, його безперечні переваги і можливості» від спікерів ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ».

15 Кві

Шановні колеги, студенти та молоді дослідники!

Кафедра Економіки, підприємництва та економічної безпеки запрошує взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку», яка відбудеться на базі Херсонського національного технічного університету (м. Херсон – м. Хмельницький, Україна) 18-19 квітня 2024 року у дистанційному форматі.

15 Кві

Минулого тижня представники кафедри дизайну ХНТУ та члени Херсонської обласної молодіжної організації «Центр креативної творчості «Бумідей» – студентка Софа Єрифа та доцентка Марія Артеменко - провели майстер-клас на базі Хмельницької бібліотеки для молоді👩🏻‍🎓. Майстер-клас відбувся 10 квітня 2024.

15 Кві

На базі Херсонського національного технічного університету 24 квітня розпочинає роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Регіонів України».