Головна

Студентство / Студентський клуб

Студентський клуб Херсонського національного технічного університету

Формуванню у студентської молоді ХНТУ естетичної та музичної культури важлива роль належить студентському клубу. Дбайливо зберігаючи творчу спадщину та традиції художньої самодіяльності ХНТУ, студентський клуб ХНТУ продовжує працювати та розвиватися.

За останні роки в студентському клубі університету були створені й успішно працюють хореографічні колективи: «Smile» та «JB Crew». Вони приймають активну участь у загально університетських святкових заходах, є бажаними гостями на різноманітних майданчиках. «Smile» - керівник Федякіна Н.А.

Хореографічний колектив «Smile» – найдосвідченіша і найпотужніша в клубі хореографічна студія, що об’єднує понад 20 учасників. Склад колективну постійно поповнюється новими студентами, першокурсникаим. Дружній колектив запрошує усіх бажаючих та вміючих танцювати до складу «Smile».

Колектив «JB CREW» - керівник – Ушкань О. Працює у такомунапрямку сучасного танцю:, як брейк-данс.

Чільне місце у творчості клубу відводиться хореографічним композиціям, картинкам, мініатюрам, які відзначаються оригінальністю, чітко окресленими характерами персонажів.

Театральна -студія «Муза» формує у студентів ХНТУ високі почуття до мистецтва, художньої майстерності.

Декан ф-ту кібернетики Кругла Н.А., керівник театральної студії ХНТУ Шкрум В.М.

Команда КВК «Убей Бобра» прославляє ХНТУ не тільки у межах Херсона та Херсонської області , а також приймає участь у Всеукраїнських фестивалях, конкурсах.

Внаслідок високого рівня виступів багато колективів й окремих виконавців є дипломантами, лауреатами конкурсів нашого міста й інших міст країни, деякі з них неодноразово досягли успіхів в цьому напрямку.

Студентський клуб утворює основу суспільно-культурного життя університету. Переслідуючи головну мету - всю роботу художньої самодіяльності направити на розвиток творчих здібностей, задоволення потреб та інтересів студентів, формування в них високих естетичних смаків та любові до мистецтва, розвитку почуття прекрасного.

Щорічно проводяться огляди-конкурси художньої самодіяльності університету: «ВІват, студент ХНТУ!», «Міс Університету», в кожному з яких беруть участь та виступають понад 100 студентів нашого університету. Також студенти мають змогу брати участь у концертах, присвячених Дню студента, міжнародному жіночому дню 8 -березня, Новому року та інші. Кожен концерт стає справжнім святом гумору, танців, посмішок і пісень, а актова зала переповнюється вболівальниками і глядачами.

Учасники художньої самодіяльності студентського клубу успішно беруть участь у різноманітних зовнішніх суспільно-культурних заходах (міського, обласного та загальнонаціонального рівнів), впевнено підтверджуючи своє звання кращих представників творчої молоді вищих навчальних закладів України. Проте учасники творчих колективів нашого університету не зупиняються на досягнутому, постійно працюючи над підвищенням рівня свого творчого професіоналізму.

Можна пишатися тим, як багато в університеті талановитих, зосереджених і здібних людей. Серед них дипломанти і лауреати різноманітних шоу-конкурсів, у тому числі міжнародних, кандидати в майстри спорту і майстри спорту із спортивних і бальних танців тощо.

Творчу атмосферу суспільно-культурного життя університету підтримують не лише студенти, а й викладачі та інші співробітники університету.

В ХНТУ мається «кузниця талантів» - Студентський клуб.

При студентському клубі існують різні клуби:

Студентським клубом заплановано проведення наступних заходів протягом навчального року:

1. Святковий концерт до Дня знань.

2. Посвята в студенти.

3. Святковий концерт присвячений Дню вчителя.

4. Фестиваль художньої самодіяльності «Віват, студент ХНТУ!».

5. Святкові заходи присвячені Дню закоханих.

6. Новорічні свята.

7. Дні факультетів.

8. Святковий концерт до Міжнародного жіночого Дня – 8 березня.

9. Святкові урочистості на честь Дня перемоги.

10. Урочистості присвячені врученню дипломів випускникам ХНТУ.

Розклад клубів:

Напрямки, за якими працює студентський клуб ХНТУ:

1. Створення умов для поза аудиторної роботи студентів та аспірантів у ХНТУ.

2. Збереження, створення та розвиток культурних традицій, а також самодіяльної творчості.

3. Створення об’еднань, колективів художньої самодіяльності.

4. Організація та проведення культурно-масових, театральних, танцювально-розважальних заходів.

5. Залучення професіональних колективів та виконавців для участі в концертах.

6. Здійснення інших видів культурно-творчої, культурно-виховної та познавальної діяльності.

директор студклуба – Данілова Лариса Володимирівна