Прогресильні в дії

ОСТРІВЕЦЬ ЕКСПРЕСИЛЬНИХ ХНТУ: НОВІ ОБЛИЧЧЯ, КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ТА СПІЛЬНІ ПРОЄКТИ

23 травня 2024 року відбулася робоча зустріч Острівця ГО «Прогресильні», що створений на базі Херсонського національного технічного університету.

ОСТРІВЕЦЬ ПРОГРЕСИЛЬНОСТІ ХНТУ ОЧОЛЮЄ ТОП НАЙАКТИВНІШИХ

17 та 18 травня ГО "Прогресильні" збирала у Львові координаторів Острівців. В ХНТУ Острівець цієї організації функціонування з жовтня 2023 року. Координують його роботу перший проректор Марія АРТЕМЕНКО та доцент кафедри Фінансів, обліку та оподаткування - Тетяна ПІНЧУК. Вони й представили Острівець Експресильних ХНТУ та приймали активну участь у запропонованих заходах.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧАМИ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ «ПРОГРЕСИЛЬНЕ ВИКЛАДАННЯ»

З 4 березня по 4 квітня 2024 року викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування к.е.н., доцент Олена ЄРЕМЯН, к.е.н., доцент Тетяна ПІНЧУК, к.е.н., доцент Тетяна ШРАМ пройшли курс підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців» від громадської організації «Прогресильні».

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧАМИ КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»

З 4 березня по 4 квітня 2024 року викладачі кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін Віолета Безпальченко, Оксана Семенченко і Олександр Татарченко пройшли курс підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців» від ГО «Прогресильні» та її осередків на базі українських закладів освіти (Острівці Прогресильності) обсягом 30 годин або 1 кредит ЄКТС.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРОШЛИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ» ТА ЇЇ ОСЕРЕДКІВ НА БАЗІ УКРАЇНСЬКИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Викладачі кафедри харчових технологій - к.т.н., доцент Стоянова О.В., к.т.н., доцент Зубкова К.В. та старший викладач Яковенко Т.О. прошли підвищення кваліфікації від ГО «Прогресильні» та її осередків на базі українських закладів освіти (Острівці Прогресильності).

СЕМІНАР «СЕКРЕТИ ФОРМУВАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ» ВІД ДОЦЕНТА КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ТУРИЗМУ

23 лютого 2024 року доцент кафедри менеджменту, маркетингу і туризму Кокорєва Ольга Володимирівна, яка є представником ГО «Прогресильні» в ХНТУ, виступила з цікавою та актуальною доповіддю: «Секрети формування персонального брендингу».

ЧЛЕНСТВО ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ОЛЕКСАНДРА ТАТАРЧЕНКА В ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»

Херсонський національний технічний університет плідно співпрацює з ГО «Прогресильні».

СЕКРЕТИ ФОРМУВАННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ

Дізнаєтесь про секрети формування персонального бренду та прокачаємо ваші skills.

ПРОЄКТИ ДЛЯ ЗВО: ВІД ІДЕЇ ДО УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Розвиток грантової та проєктної діяльності для сучасного ЗВО є одним з пріоритетних напрямків залучення фінансування для розвитку.

ТРАНСФОРМАЦІЯ НАВЧАННЯ: ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДІВ

#онлайн_воркшоп "Трансформація навчання: використання інтерактивних методів".

19 ГРУДНЯ ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН- ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ОСТРІВЦЯ ПРОГРЕСИВНИХ ХНТУ

19 грудня 2023р. відбулась чергова он-лайн зустріч членів Острівця Прогресильних ХНТУ.

ПРО УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ХНТУ В ЩОРІЧНОМУ САМІТІ ГО «ПРОГРЕСИЛЬНИХ»

Найпотужніше об’єднання освітянської спільноти – наш партер ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ» 2-3 грудня зібрала своїх членів на саміт. Захід проходив в онлайн та офлайн форматах. Загалом до Києва на очну сесію приїхало понад 150 освітян з різних закладів освіти та установ, зокрема були представники управлінь освіти та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти різних регіонів, благодійних фондів, які допомагають освітянам, профспілок.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ У МІЖНАРОДНОМУ ОНЛАЙН-ВЕБІНАРІ

16 листопада 2023 р. к.е.н., доценти, доценти кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяна ПІНЧУК та Тетяна ШРАМ відвідали міжнародний онлайн-вебінар «Як орієнтуватися в інформаційному просторі?», організований ГО «Прогресильні» в рамках проекту “Keep Calm and Verify the Information”.

ВИКЛАДАЧІ ХНТУ ЙДУТЬ В НОГУ З ЧАСОМ: ОПАНУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

У Херсонському національному технічному університеті (ХНТУ) викладачі визнають важливість використання штучного інтелекту у навчальному процесі та активно оволодівають сучасними технологіями для підвищення якості освіти.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВКАФЕДРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

Із 7 по 23 листопада 2023 року виконувачка обов’язки завідувача кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін, кандидатка технічних наук, доцентка, Венгер Олена Олексіївна та доцент кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін, кандидат історичних наук, доцент, Татарченко Олександр Борисович, пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», організоване Експертним комітетом з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».