Про університет / Острівець Прогресильності ХНТУ / Прогресильні в дії / РОЗВИТОК БЕЗ КОРДОНІВ: "МОЖЛИВОСТІ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ" |
РОЗВИТОК БЕЗ КОРДОНІВ: "МОЖЛИВОСТІ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ"
Дата 24.12.2024 16:16
23 грудня, Херсонський національний технічний університет разом із СД Платформою Хмельницького, Студентською радою Хмельницького національного університету та ХОМО "Центром креативної творчості Бумідей" організували святковий захід для молоді Хмельницького.
У рамках івенту учасники власноруч виготовляли різдвяні листівки, а також долучилися до дискусії на тему "Розвиток без кордонів: неформальна освіта та особливості її визнання". Спікеркою заходу стала Марія Артеменко — кандидатка технічних наук, доцентка, перша проректорка ХНТУ, координаторка ініціативи "Острівець прогресильні" та співзасновниця Херсонської обласної молодіжної організації "Центр креативної творчості Бумідей".
Дискусія стала продовженням роботи в межах міжнародного проєкту Erasmus+: «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» за підтримки QuaRSU. Цей проєкт розпочав свою роботу у 2019 році та підводить підсумки в листопаді 2024 року. Проєкт має на меті сприяння українським університетам у процесі інтеграції до європейського освітнього простору. ХНТУ є одним із партнерів цього проєкту, до якого загалом залучено п'ять українських університетів. Серед європейських партнерів проєкту – провідні заклади освіти Португалії, Польщі, Естонії та Ірландії.
Проєкт, організований консорціумом з номером 609995-EPP-1-2019-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP та фінансований Європейським виконавчим агентством з питань освіти і культури, спрямований на підтримку українських університетів у процесі визнання академічних та професійних кваліфікацій. Це надзвичайно важливо для забезпечення мобільності студентів і викладачів, а також для покращення якості освіти в Україні.
Визнання кваліфікацій є ключовим для прозорості та порівнянності освітніх програм різних країн. Це не лише відкриває нові можливості для студентів і випускників, але й підвищує рівень довіри до українських освітніх інституцій на міжнародному рівні.
Захід став яскравим прикладом об'єднання зусиль для творчого, освітнього та культурного розвитку молоді.
|
|
|
|