Головна

Структура / Післядипломна освіта в ХНТУ / Про сектор післядипломної освіти

Про сектор післядипломної освіти

Про сектор післядипломної освіти навчально-методичного відділу

Сектор післядипломної освіти навчально-методичного відділу Херсонського національного технічного університету створений в 1995 році для здійснення післядипломної освіти.

СПО має у своєму розпорядженні необхідну навчально-матеріальну базу, володіє науково-методичним, технічним і інтелектуальними потенціалом, що відповідає сучасним вимогам вищої школи. У розпорядженні сектору дисплейні класи, створений власний бібліотечний фонд. Навчальний процес забезпечують провідні викладачі університету. За роки діяльності сектору тут одержали другу вищу освіту й підвищили кваліфікацію більше двох тисяч фахівців. Багато випускників займають керівні посади на підприємствах і організаціях області, працюють у державній податковій адміністрації, Національному й комерційних банках, казначействі.

СПО підвищує кваліфікацію фахівців з вищою освітою за всіма ліцензованими спеціальностями.
Програми курсів, термін та форма навчання (денна або вечірня) визначаються разом із замовником.
Більш детальна іонформація про формування конкретних груп відображена у повідомленнях.

Сектор післядипломної освіти запрошує до співпраці підприємства і організації, пропонує свої послуги щодо підготовки кадрів до розробки та реалізації інноваційно спрямованих стратегій.Ми впевнені в тому, що стратегічне управління є необхідною умовою виходу підприємств із кризового стану, стабілізації їх діяльності та забезпечення подальшого сталого розвитку. Але стратегічні плани мають розроблятись самими працівниками підприємств. Поєднання їх практичного досвіду з нашими теоретичними знаннями та певним досвідом співпраці з підприємствами буде сприяти формуванню у працівників підприємств стратегічного мислення, здатності втілювати у життя свої задуми.Вважаємо, що працівникам будуть корисні певні додаткові знання з менеджменту (особливо стратегічного, інноваційного), маркетингу, управління за результатами.
Однією з можливих форм співпраці є підготовка резерву керівників вищої ланки управління. Головною формою підготовки буде виконання ними практичних завдань, які стосуються стратегічного управління. Викладачі Центру надають допомогу у засвоєнні теоретичного матеріалу та консультативні послуги при виконанні практичних завдань.

Остропольська Тетяна Василівна, е–mail: fppk@kntu.net.ua