16.04.2024

КОЛЕГИ ТА СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЗБОРУ КНИЖОК ДЛЯ ХЕРСОНСЬКИХ УКРИТТІВ

У рамках молодіжної ініціативи «Book Shelter» щодо реалізації проєкту «Українська книга в укриттях Херсонщини» триває збір книжок з метою утворення мобільних бібліотечних куточків в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області, а також відновлення фондів найбільш постраждалих бібліотек області.

16.04.2024

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ,ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ВІД ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ»

Здобувачі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» спільно з викладачами кафедри фінансів, обліку та оподаткування взяли участь в гостьовій лекції «Український програмний продукт Master: Бухгалтерія, його безперечні переваги і можливості» від спікерів ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ».

15.04.2024

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЗАПРОШУЄ НА ЩОРІЧНУ МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Шановні колеги, студенти та молоді дослідники!

Кафедра Економіки, підприємництва та економічної безпеки запрошує взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку», яка відбудеться на базі Херсонського національного технічного університету (м. Херсон – м. Хмельницький, Україна) 18-19 квітня 2024 року у дистанційному форматі.

15.04.2024

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ТА НАВЧАННЯ: МАЙСТЕР-КЛАС З ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ ВІД ХНТУ ТА "БУМІДЕЙ"

Минулого тижня представники кафедри дизайну ХНТУ та члени Херсонської обласної молодіжної організації «Центр креативної творчості «Бумідей» – студентка Софа Єрифа та доцентка Марія Артеменко - провели майстер-клас на базі Хмельницької бібліотеки для молоді👩🏻‍🎓. Майстер-клас відбувся 10 квітня 2024.

15.04.2024

СЕКЦІЯ 5:«СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ В УМОВАХ ПОВОЄННОГО ВІДРОДЖЕННЯ»

На базі Херсонського національного технічного університету 24 квітня розпочинає роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні Регіонів України».

15.04.2024

УЧАСТЬ У РОБОТІ ЖУРІ ЮВІЛЕЙНОЇ 90 МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 181 ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

11 квітня на базі Національного університету харчових технологій у столиці України відбулась Ювілейна 90 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів, студентів НУХТ «Наукові здобутки молоді – вирішення проблем харчування людства у ХХІ столітті».