Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 

17.09.2019

ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Світові тенденції розвитку зеленої економіки: регіональні аспекти і межі зростання»

12-13 вересня 2019 року Херсонським національним технічним університетом спільно з Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України (м. Одеса) була проведена ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Світові тенденції розвитку зеленої економіки: регіональні аспекти і межі зростання». Захід мав неповторну атмосферу, можливо цьому посприяло ще й те, що проводився він на березі моря смт. Залізний Порт на базі відпочинку «Тройка».

17.09.2019

21 вересня 2019 року – День винахідника і раціоналізатора України

Відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року щорічно у третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора.

16.09.2019

Спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня

16 вересня 2019 року кафедрою фізичного виховання було організовано та проведено спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2019 році.

16.09.2019

ХНТУ – активний учасник святкування Дня міста

14 вересня 2019 року в рамках святкування Дня міста Херсона викладачі, студенти, аспіранти ХНТУ брали участь у ярмарку-виставці «Сушка ХНТУ».

15.09.2019

Вітаємо І.П. Лопушинського з отриманням нагрудного знака « Почесний громадянин міста Херсона»!

14 вересня 2019 року доктору наук з державного управління, професору, заслуженому працівнику освіти України, завідувачу кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ Івану Петровичу Лопушинському було вручено нагрудний знак «Почесний громадянин міста Херсона»!

13.09.2019

Випускниця ХНТУ Єлизавета Мерешко здобула золото на Чемпіонаті світу з паралімпійського плавання

Шлях до змагань лежить через тренування. А це вже справа терпіння і наполегливості. Тому спорт – вид діяльності, який загартовує не тільки фізично, а й морально. Саме таким трудом української збірної з паралімпійського плавання вдалося завоювати сім медалей у перший же день Чемпіонату світу.

13.09.2019

Вітаємо рідне місто з 241-ою річницею!

Разом з першим подихом осені приходить до нас величне свято – День народження міста Херсона – нашого спільного дому, того куточка на Землі, який для кожного з нас став найріднішим і найдорожчим. Святкуючи 241-шу річницю з дня заснування нашого рідного міста, ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію Херсона, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

13.09.2019

Святкуємо День міста разом!

Шановні викладачі, співробітники та студенти. Запрошуємо вас взяти участь у загальноміських заходах, присвячених Дню міста Херсона.

09.09.2019

Посвячення першокурсників у студенти

Студентська пора найбагатша на враження, які залишаються на все життя. Тож треба, щоб життя в університеті пройшло незабутньо.