05.12.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ЗАОЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ

24 листопада 2023 року на базі кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції ХНТУ була проведена Х Всеукраїнська науково-практична заочна конференція молодих учених і студентів «Науково-практичні розробки молодих учених в хімічній, харчовій та парфумерно-косметичній галузях промисловості».

04.12.2023

НА КАФЕДРІ ГАЛУЗЕВОГО ПЕРЕКЛАДУ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ ШКІЛ ЩОДО НАШОЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Студенти та школярі - надзвичайна зустріч!
29.11. кафедра галузевого перекладу та іноземних мов організувала зустріч з учнями шкіл задля поширення інформації щодо нашої цікавої спеціальності.

01.12.2023

МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Гарант освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Оксана ПОСАДНЄВА взяла участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід».

01.12.2023

СПІВПРАЦЯ ХНТУ З ГУМАНІТАРНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ЛЮДИНА В БІДІ" (PEOPLE IN NEED)

ХНТУ продовжує роботу з облаштування укриттів у своїх приміщеннях в Херсоні. Завдяки фінансовій підтримці міжнародних донорів в одному з гуртожитків ХНТУ облаштоване укриття.

30.11.2023

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА СТВОРЕННЯ ОРНАМЕНТУ ДЛЯ ВИШИВКИ

16 жовтня 2023 року адміністрацією Херсонського національного технічного університету та кафедрою дизайну було оголошено конкурс на створення рисунку орнаменту для вишивки, що відображає етнічні, історичні та модерні особливості південного регіону, зокрема Херсонщини.

30.11.2023

ХНТУ ТА ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. Д.МОТОРНОГО ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ

23 листопада 2023 відбулася партнерська зустріч керівництва ХНТУ та Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д.Моторного Обидва наші заклади вищої освіти мають схожі долі через повномасштабне вторгнення ворога в Україну – окупація, релокація, захоплення, тому обмін досвідом та взаємо підтримка є вкрай важливими.