Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

24.05.2019

Відеозапис лекції почесного професора Гельмута Шрайнера в ХНТУ

До вашої уваги пропонуємо відеозапис лекції почесного професора Гельмута Шрайнера https://youtu.be/ybiYMLyshqE

23.05.2019

Перевірка знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності

У Херсонському національному технічному університеті продовжує свою роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

23.05.2019

Студенти ХНТУ брали участь у танцювальному марафоні «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи»

17 травня 2019 року на площі Свободи проходив танцювальний марафон з нагоди Всесвітнього дня Європи та Всеукраїнського дня вишиванки «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи».

21.05.2019

Розпочала роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2019 р. №114 «Про проведення навчання, підвищення кваліфікації та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності» на базі Херсонського національного технічного університету розпочала роботу постійно діюча комісія МОН України з перевірки знань посадових осіб з охорони праці та безпеки життєдіяльності

21.05.2019

Воркшоп із написання бізнес-планів щодо організації підприємства-суб’єкта ЗЕД

В рамках святкових заходів, присвячених 60-тій річниці Херсонського національного технічного університету, студенти 3 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Менеджмент ЗЕД», провели воркшоп із написання бізнес-планів щодо організації підприємства-суб’єкта ЗЕД для учнів Херсонської гімназії 6.

21.05.2019

Перемога кафедри обліку, аудиту і оподаткування

15-17 травня 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Управлінський облік».

21.05.2019

Студенти ХНТУ брали участь у яскравій карнавальній ході, присвяченій відкриттю ХХІ театрального фестивалю«Мельпомена Таврії-2019»

17 травня урочисто відкрився XXI Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Традиційно фестиваль відкрила прес-конференція, художня виставка, а ввечері вулицями міста пройшла феєрична карнавальна хода, участь у якій взяли понад 2 тисячі осіб.