Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

09.07.2019

Шановні батьки! Про майбутнє ваших дітей варто потурбуватися уже зараз!

Підготовче відділення Херсонського національного технічного університету запрошує учнів 10-11 класів коледжів, технікумів та молодь із повною загальною середньою освітою підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з наступних предметів:

09.07.2019

Щиро вітаємо з ювілеєм Сарібєкову Юлію Георгіївну!

Колектив Херсонського національного технічного університету щиро вітає з ювілеєм д.т.н., професора Сарібєкову Юлію Георгіївну!

09.07.2019

Випускний – початок дорослого життя

Здається, тільки вчора останнім акордом університетської симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і незвіданий світ знань, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього дзвінка. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. З одного боку, радісно розправляти крила, але все-таки боляче лишати свою alma mater, де пролетіли незабутні роки студентського життя.

08.07.2019

«Розумним бути модно» - конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

Інформуємо студентів та абітурієнтів Херсонського національного технічного університету про проведення конкурсу «Розумним бути модно».

08.07.2019

Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 60-річчю ХНТУ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 60-річчю ХНТУ «Нові підходи до державного контролю якості за європейськими принципами», яка відбудеться 11-13 вересня 2019 року.

03.07.2019

Херсонський національний технічний університет в міжнародному конкурсі «THOUSAND PLAN»

«План тисячі талантів» передбачає співпрацю з провідними вченими і талантами, які зробили прорив в ключових технологіях або можуть підвищити рівень високотехнологічного виробництва і впровадити нові технології на міжнародному рівні.