ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Сьогодні Ви стоїте на порозі вирішення доленосного питання де і як здобути високоякісну вищу освіту, адже від правильності вибору залежить Ваше майбутнє.

Херсонський національний технічний університет має славну історію, яскраве сьогодення і впевнене майбутнє.
ХНТУ – це потужний навчально - науковий комплекс з довготривалими традиціями, потужними науковими школами та інноваційними технологіями навчання.

Університет на сучасному рівні реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств і організацій галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

В університеті створено всі умови для успішного навчання, академічної мобільності студентів, професійного самовдосконалення, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.
ХНТУ- це шлях до успіху, кар'єрного росту і гарантованого майбутнього!
Запрошуємо на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті.

Приєднуйтеся до нашої дружньої університетської родини!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

 
 

15.07.2018

Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Шляхи вдосконалення системи технічного регулювання в Україні та світі».

15.07.2018

Семінар для студентів факультету кібернетики та системної інженерії в рамках проекту «GameHub»

6 липня 2018 року в Херсонському національному технічному університеті в рамках реалізації проекту Еразмус+ «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні» було проведено семінар для студентів факультету кібернетики та системної інженерії.

12.07.2018

ХНТУ АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ 2018:

За рішенням Акредитаційної комісії України (протокол №130 від 12.06.2018 р.) акредитовано освітньо-професійні програми за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти:

11.07.2018

Увага!

Тим хто не чув і не бачив, буде цікаво дізнатися, що 05 травня 2018 року NASA здійснила запуск місії Insight (в рамках програми Discovery) на Марс. На борту космічного модуля встановлений чіп з іменами більш ніж 2,4 млн. землян, які вписані в історію освоєння Марса. 26 листопада 2018 року буде здійснено посадка модуля на поверхню Марса на нагір'я Еліза.

06.07.2018

І знову випускний – лиш мить між безтурботними студентськими роками й реальністю дорослого життя!

Здається, тільки вчора останнім акордом університетської симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і незвіданий світ знань, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього дзвінка. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. З одного боку, радісно розправляти крила, але все-таки боляче лишати свою alma mater, де пролетіли незабутні роки студентського життя.

05.07.2018

У ХНТУ відбулася презентація повнометражного документального фільму «Енергія для змін»

4 липня Херсонський національний технічний університет приєднався до прем’єрного онлайн показу повнометражного документального фільму німецького режисера Карла А. Фехнера «Енергія для змін».