Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 

21.02.2020

Патрульні розповіли студентам про безпеку дорожнього руху

Студентство – чи не найактивніша частина суспільства. Але до енергії неодмінно треба додати обачності та відповідальності. Тож 20 лютого патрульні завітали до Херсонського національно технічного університету, щоб нагади студентській молоді правила безпечної поведінки на дорозі.

21.02.2020

Участь студентів ХНТУ в патріотично-виховному заході

20 лютого, у День вшанування Героїв Небесної Сотні, у ККЗ "Ювілейний" відбувся патріотично-виховний захід для учнівської та студентської молоді з показом документального фільму "Майдан. Перезавантаження".

20.02.2020

Зустріч студентів ХНТУ із управлінським персоналом ТОВ МАК «Монополія»

Сьогодні студенти освітньо-професійних програм «Міжнародний бізнес» (спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини») та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (спеціальності 073 «Менеджмент») Херсонського національного технічного університету зустрілись із управлінським персоналом ТОВ МАК «Монополія», яке є реальним роботодавцем .

20.02.2020

Щиро вітаємо з ювілеєм Бойко Людмилу Іванівну!

Колектив ХНТУ щиро вітає з ювілеєм к.е.н., доцента Бойко Людмилу Іванівну!

20.02.2020

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Цей день був внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

19.02.2020

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники ХНТУ!

Запрошуємо вас взяти участь у патріотично-виховному заході для учнівської та студентської молоді з показом документального фільму «Майдан. Перезавантаження».

17.02.2020

Шановний Юрію Миколайовичу!

Керівництво підприємства ТОВ «Полімер-Лак» висловлює вдячність Вам та педагогічному колективу кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету за підготовку студентів спеціальності «Економіка підприємства».

17.02.2020

Звіт про наукову та науково-технічну діяльність ХНТУ за 2019 рік

12 лютого 2020 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась звітна конференція, на якій були представлені наукові та науково-технічні результати ЗВО України за 2019 рік.

14.02.2020

Участь студентів факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва у місячнику легалізації трудових відносин

13 лютого 2020 року у Херсонському національному технічному університеті за ініціативи завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сідельникової Лариси Петрівни та підтримки декана факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волкової Олени Володимирівни відбулася зустріч студентів факультету із заступником начальника Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Климом Ігорем Вікторовичем.

14.02.2020

Шановний Юрію Миколайовичу!

Керівництво підприємства ТОВ «Сандора» висловлює вдячність Вам та науково-педагогічному складу кафедри Харчових технологій Херсонського національного технічного університету за підготовку студентів спеціальності 181 Харчові технології освітньо-професійної програми «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів».

14.02.2020

У ХНТУ весело відсвяткували День усіх закоханих

13 лютого у холі І корпусу ХНТУ студентський актив організував святкове дійство з нагоди Дня Святого Валентна.