Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

18.03.2019

Даруймо щастя дітям!

5 березня 2019 р. за ініціативи профкому студентів та аспірантів ХНТУ було проведено благодійний ярмарок «ВЕСЕЛА МАСЛЯНА», учасниками якого були професорсько - викладацький склад та студенти ХНТУ. Зібрані кошти планували використати для поїздки до Старозбур'ївської спеціальної ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради.

15.03.2019

Кафедрою обліку, аудиту і оподаткування створено чотири філії кафедри в установах і на підприємствах м. Херсона та області

Відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу у Херсонському національному технічному університеті»

14.03.2019

V Всеукраїнська ювілейна науково-практична конференція студентів і молодих учених, присвячена 60-річчю ХНТУ

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської ювілейної науково-практичної конференції студентів і молодих учених, присвяченої 60-річчю ХНТУ «Системи державного контролю якості на підприємствах різних галузей господарювання» 15-17 травня 2019 року.

13.03.2019

ТЕРИТОРІЯ ЧИТАННЯ «ЛУНАЮТЬ СТРУНИ КОБЗАРЯ»

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково. Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим, неповторним!

13.03.2019

13 березня 2019 р. – 75 років з Дня визволення міста Херсона від фашистських загарбників

Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв-визволителів досі бентежить серця сучасників.

13.03.2019

Захід, присвячений 75-річчю визволення м. Херсона від фашистських загарбників

Минуле варто пам'ятати заради майбутнього. Дещо ми забуваємо майже одразу, а дещо впивається в нашу душу настільки глибоко, що забути це здається просто неможливим.

12.03.2019

ПРАКТИКА – СКЛАДОВА ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ

Студенти третього курсу спеціальностей 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» та 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» у період з 4 лютого по 3 березня 2019 року проходили виробничу практику.

11.03.2019

Викладачі ХНТУ провели відкриту лекцію для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради

В рамках проведення професійної орієнтації у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради викладачі кафедри зовнішньоекономічної діяльності Херсонського національного технічного університету провели відкриту лекцію та презентацію на тему «Державне управління: грошово-кредитна система європейських країн» для учнів 11 класу.