Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

 

16.01.2019

Успішний захист магістрів з інженерії програмного забезпечення!

21-22 грудня 2018 року на кафедрі програмних засобів і технологій відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт освітньо-професійної програми «Програмне забезпечення систем». Магістри блискуче захистили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на питання членів екзаменаційної комісії та показали зацікавленість у своїй професійній діяльності.

15.01.2019

Шановні випускники!

Вітаємо Вас із закінченням навчання і запрошуємо на урочисте вручення дипломів, яке відбудеться 24 січня 2019 р. об 11.00 в актовій залі ХНТУ.

10.01.2019

Новорічне привітання для ректора Бардачова Ю.М. та професорсько-викладацького складу ХНТУ від Президента України П. Порошенка

Щирі вітання з новорічними святами для Бардачова Ю.М. та колективу ХНТУ від Президента України П. Порошенка.

30.12.2018

З прийдешніми новорічними святами!

Міцного здоров’я, тепла і затишку у родині, підтримки і цікавого спілкування у колі друзів, нових досягнень і професійних успіхів, яскравих подій і незабутніх вражень! Веселого та щасливого Нового року!

27.12.2018

Звіт ректора ХНТУ Бардачова Ю.М. за 2018 р.

27 грудня 2018 року на конференції трудового колективу було підбито підсумки проробленої робити університетом за 2018 рік.

27.12.2018

Новорічне привітання від ректора ХНТУ Бардачова Ю.М.

Шановні викладачі, студенти та співробітники ХНТУ!

26.12.2018

Вийшов новорічний випуск газети "Форум"

Шановні студенти, викладачі та співробітники! Вашій увазі пропонується новорічний випуск університетської газети "Форум".

26.12.2018

Студентка ХНТУ Бєлєхова Інна здобула друге місце у Всеукраїнському конкурсі бакалаврських та магістерських робіт.

Вітаємо з перемогою студентку ХНТУ Бєлєхову Інну за друге місце у Всеукраїнському конкурсі бакалаврських та магістерських робіт.

26.12.2018

Новорічне привітання Почесного професора ХНТУ Гельмута Ф. Шрайнера

Щирі слова для колективу ХНТУ від голови міжнародної компанії «Шрайнер груп» Гельмута Ф. Шрайнера.

26.12.2018

Новорічне свято у Центрі довузівської підготовки

Студенти-волонтери нашого університету привітали майбутніх студентів ХНТУ – слухачів Центру довузівської підготовки, із новорічними святами.