Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості. Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 

ХНТУ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Детальніше...

 
 

Херсонський національний технічний університет запрошує на

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

(онлайн – формат):

Херсонського національного технічного університету ( Дата проведення 15.04.2021р.)

 

Факультету Економіки, бізнес-аналітики та підприємства ( Дата проведення 19.04.2021р.)

 

Факультету Інженерії та транспорту ( Дата проведення 21.04.2021р.)

 

Факультет міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу ( Дата проведення 23.04.2021р.)

 

Факультет інформаційних технологій та дизайну ( Дата проведення 26.04.2021р.)

 

Факультет інтегрованих технологій ( Дата проведення 28.04.2021р.)

 

Аналогічна інформація на сторінках ХНТУ у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/kntu.net.ua/

https://www.instagram.com/kntu.zvo/?hl=ru

https://invite.viber.com/?g2=AQAX%2F2ib8JFBHkzzmbfM17TQLLfN%2Fi7f5pxJAeJvrb1Vib1ODcSnzmEO0v4MZIxc

https://t.me/joinchat/IDDfiBeD0sWi4XaC

 

ЗАПРОШУЄМО до ХНТУ!

Слайд-огляд матеріально-технічної бази

 

19.10.2021

Участь викладачів кафедри менеджменту, маркетингу і туризму у проведенні соціологічного дослідження

З 5 по 10 жовтня 2021 року у рамках співпраці з Центром соціальних досліджень Сумського державного університету викладачі кафедри менеджменту, маркетингу і туризму Херсонського національного технічного університету взяли участь у проведенні дослідження щодо оцінки населенням реформи децентралізації, зокрема впливу реформи на дотримання прав людини та гендерної рівності.

19.10.2021

Онлайн зустріч із інспектором зі зв'язків з громадськістю Управління поліції в Херсонській області ДПП Вахтель Оленою

Шановні студенти та викладачі ХНТУ! Запрошуємо вас 20 жовтня 2021 р. о 15.00 на онлайн зустріч із інспектором зі зв'язків з громадськістю Управління поліції в Херсонській області ДПП Вахтель Оленою.

15.10.2021

Квест для першокурсників

12 жовтня 2021 року проведено загальноуніверситетський захід «Квест для першокурсників», метою якого було ознайомлення із територією ХНТУ . Команди 4 факультетів отримали завдання і в за складеним маршрутом виконували завдання в ігровій формі. Допомагали першокурсникам представники студентського парламенту. Із перемогою привітали факультет міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

14.10.2021

Вітаємо з днем захисників України!

Шановні наші захисники! Ми вітаємо вас зі святом. Бажаємо здоров'я, сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте!

13.10.2021

Про результати роботи постійно діючих студентських проблемних наукових груп ХНТУ у 2020-2021 н.р.

Вже не перший рік в ХНТУ активно працюють постійно діючі студентські проблемні наукові групи.

13.10.2021

Міжнародне онлайн стажування для викладачів у Польщі

Польсько-українська фундація “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошує до участі в програмі наукового онлайн-стажування для освітян “Академічна доброчесність”.

13.10.2021

Зустріч здобувачів вищої освіти ОПП «Маркетинг» з фахівцями-практиками Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»

05.10.2021 року здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Маркетинг» відвівали офіційний дилерський центр з продажу та обслуговування автомобілів Toyota в Херсонській області – Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза».

12.10.2021

Посвята у студенти та День кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації 2021

7 вересня 2021 року, ще до початку карантинних обмежень, відбулася традиційна посвята у студенти першокурсників кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ і святкування Дня кафедри. Святкування проводиться традиційно вже 12 років на мальовничому березі Дніпра на Водній станції ХНТУ.

12.10.2021

«ЧайКофський-семінар» на тему: «Прекрасна і цікава Японія»

05.10.2021 р. кафедрою програмних засобів і технологій проведено «ЧайКофський-семінар» на тему «Прекрасна і цікава Японія».

12.10.2021

Зустріч студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з начальником податкової міліції області

22 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з начальником головного управління Державної фіскальної служби в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександром НІКІТІНСЬКИМ.

12.10.2021

Україна авіаційна - перший досвід співпраці ХНТУ з ДП «Івченко Прогрес» м. Запоріжжя (виробнича екскурсія 05 жовтня кафедри АРМ)

Державне підприємство «Івченко-Прогрес» входить до складу концерну «Укроборонпром», сферою діяльності якого є - проектування, виготовлення дослідних зразків, проведення випробувань дослідних зразків, матеріально-технічна підтримка льотних випробувань дослідних зразків; авторське конструкторське супроводження виробництва і експлуатації серійних авіаційних двигунів, а також проектування модифікацій авіаційних двигунів цивільного і воєнного призначення; техобслуговування, капітальний і середній ремонт авіаційних двигунів і виготовлення компонентів до них; проектування, виробництво, ремонт і технічне обслуговування газотурбінних приводів промислового застосування.

12.10.2021

Екскурсія груп 1ІСТ, 1КСМ до музею історії ХНТУ

08.10.2021 р. До музею історії ХНТУ завітали студенти-першокурсники з груп 1ІСТ та 1КСМ.