ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Сьогодні Ви стоїте на порозі вирішення доленосного питання де і як здобути високоякісну вищу освіту, адже від правильності вибору залежить Ваше майбутнє.

Херсонський національний технічний університет має славну історію, яскраве сьогодення і впевнене майбутнє.
ХНТУ – це потужний навчально - науковий комплекс з довготривалими традиціями, потужними науковими школами та інноваційними технологіями навчання.

Університет на сучасному рівні реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств і організацій галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

В університеті створено всі умови для успішного навчання, академічної мобільності студентів, професійного самовдосконалення, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.
ХНТУ- це шлях до успіху, кар'єрного росту і гарантованого майбутнього!
Запрошуємо на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті.

Приєднуйтеся до нашої дружньої університетської родини!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 

Оголошення!

 
 

20.03.2018

22 роки на посаді ректора

Науково-педагогічний і студентський колектив ХНТУ щиро вітає Бардачова Юрія Миколайовича з річницею на посаді.

19.03.2018

Круглий стіл: «Від України 2030 до регіональних стратегій»

Кафедра економіки і підприємництва Херсонського національного технічного університету спільно з Аналітичною платформою стратегічних комунікацій 4 квітня 2018 року проводить Круглий стіл на тему: «Від України 2030 до регіональних стратегій». Місце проведення – 223 ауд. І корпусу Херсонського національного технічного університету за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 24. Час проведення – 11.00-13.00

19.03.2018

Весна прийшла – весні дорогу!

14 березня 2018 року у Херсонському національному технічному університеті було організовано святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

19.03.2018

Зустріч німецької делегації в ХНТУ

14 березня 2018 р. до Херсонського національного технічного університету в черговий раз з робочим візитом завітала німецька делегація у складі голови асоціації підприємців Берліна Райнера Шамбергера, професора Зіберта та керівника фірми «GmbH Ziel» Бенжаміна Фрідріха Шааршмідта.

16.03.2018

Вітання з ювілеєм для ректора Бардачова Ю.М. від вдячних студентів!

Шановний Юрію Миколайовичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею!

16.03.2018

Тематична виставка «СТУДЕНТ – ВИКЛАДАЧ – РЕКТОР» з нагоди ювілею Бардачова Ю.М.

До ювілею Юрія Миколайовича Бардачова, д.т.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України, ректора Херсонського національного технічного університету у читальному залі бібліотеки ХНТУ діє тематична виставка «СТУДЕНТ – ВИКЛАДАЧ – РЕКТОР».