Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.

Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 

ХНТУ оголошує набір на підготовчі курси для складання ЗНО

 
 
 
 

21.11.2019

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

21.11.2019

Students’ Intellectual Battle

19 листопада 2019 р. кафедра іноземних мов факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва та кафедра теорії та практики галузевого перекладу ХНТУ провели цікавий захід – Students’ Intellectual Battle – приурочений до святкування Міжнародного дня студента.

21.11.2019

Масштабна IT подія в Херсоні!

23 листопада 2019 на базі

ХЕРСОНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

буде проводитись IT Conference, головна мета якої поліпшити якість життя в Херсоні через розвиток IT сфери.

20.11.2019

Зустріч викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування з майбутніми абітурієнтами

18 листопада 2019 року, на запрошення керівництва Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права, к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бездітко Юрієм Михайловичем була прочитана лекція на тему: «Інфляційна політика держави: теорія і практика» та проведена дискусія з учнями 11 класів.

20.11.2019

Тиждень спеціальності «Облік і оподаткування» очима студентів

Кафедрою обліку, аудиту і оподаткування з 11 по 15 листопада 2019 року в рамках організаційно-виховної роботи був проведений «Тиждень спеціальності «Облік і оподаткування» очима студентів».

20.11.2019

Запрошуємо відзначити День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи. У Херсоні на площі Свободи з 14.00 на встановленому екрані транслюватиметься хроніка подій на Майдані 2013-2014 років. О 16.00 розпочнеться мітинг «Україна гідна свободи».

19.11.2019

Продовжено прийом анкет кандидатів до складу експертних груп для оцінювання ефективності діяльності ЗВО за науковим напрямом

Відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 652 «Деякі питання проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» Міністерством освіти і науки України у 2019 році буде проведено державну атестацію закладів вищої освіти, які належать до сфери управління МОН, в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності.

19.11.2019

До уваги учнів загальноосвітніх закладів

ХНТУ оголошує набір на підготовчі курси для складання ЗНО

18.11.2019

Переможці конкурсу «Морська справа» відвідали Нідерланди

З 5 по 8 листопада переможці молодіжного конкурсу «Морська справа 2019» відвідали виставку Europort 2019 (Роттердам, Нідерланди). Однією з переможців стала студентка Херсонського національного технічного університету Борисенко Анна.

18.11.2019

Виїзне засідання Міністерства освіти і науки України за участі представників ХНТУ Ю.Сарібєкової та О.Семешко.

13 листопада 2019 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУіБП) пройшло виїзне засідання Міністерства освіти і науки України за участі представників ХНТУ Ю.Сарібєкової та О.Семешко.

18.11.2019

Студенти ХНТУ брали участь у Херсонському міжнародному економічному форумі «Таврійські горизонти»

Територія виноробного господарства князя П.М.Трубецького стала майданчиком наймасштабнішого заходу півдня України – Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти».

17.11.2019

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Шановні студенти Херсонського національного технічного університету! Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента!