Шановні абітурієнти, студенти, співробітники і колеги!

Вітаємо вас на офіційному сайті Херсонського національного технічного університету.

Сьогодні ХНТУ – це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості. Для нас найголовнішим є забезпечення високого рівня навчального процесу з урахуванням вимог сучасності, підготовка фахівця високої кваліфікації і справжнього громадянина України.

Навчайтесь і працюйте в нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус ХНТУ.

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 

ХНТУ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

на 2020 — 2021 н.р.

Детальніше...

 
 
 

03.07.2020

6-10 липня відбудеться остання літня серія вебінарів компанії Clarivate Analytics

Запрошуємо наукових співробітників, викладачів, аспірантів і студентів прийняти участь у вебінарах компанії Clarivate Analytics, які відбудуться з 6 по 10 липня 2020 року. Заняття безкоштовні та проводитимуться українською мовою.

30.06.2020

Перемога студентки спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

На базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».

30.06.2020

Громадське обговорення проєкту освітньої програми «Технології легкої промисловості» Луцького національного технічного університету

26 червня 2020 року відбулося публічне обговорення проєкту освітньої програми «Технології легкої промисловості», розробленої на базі Луцького національного технічного університету для підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні. Обговорення було проведеним у режимі Zoom - конференції.

30.06.2020

Запрошуємо ознайомитися з книжковою виставкою «Конституція – основний закон держави»

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України.

26.06.2020

Вітання від в.о. ректора ХНТУ Ю.М. Бардачова з Днем Конституції України

Шановні студенти, викладачі та співробітники! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

26.06.2020

Вітаємо з Днем Конституції України!

День Конституції – одне із головних державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

26.06.2020

26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків

У 1987 році Генеральна асамблея ООН постановила щорічно відзначати 26 червня Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом. Викладачі Херсонського національного техічного університету провели для студентів інформаційну годину з нагоди цього дня.