Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

7 Кві

Для покращення інформування громадян, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту, щодо реалізації їх прав на освіту розроблено безкоштовний мобільний додаток "Твоє право"

3 Кві

Пристосовуємось до нових умов. До використання університетської системи дистанційного навчання Moodle та кафедральних ресурсів Google Class долучили модну на сьогодні платформу онлайн комунікацій Zoom.

3 Кві

Дистанційна робота потребує використання нових технологій. Оскільки коронавірус заважає зустрітися всією кафедрою разом в університеті, а викладачам необхідно спілкуватися, обговорювати важливі питання, то маємо бачитися дистанційно.

2 Кві

Керівникам вищим навчальним закладам України.

2 Кві

Вже три тижні наш університет працює в умовах карантину.

Лихо, яке охопило майже всю планету, суттєво змінило звичний ритм життя кожної людини. Ми вимушені сьогодні по-новому жити, навчатися і працювати. Карантин – це вимушена необхідність. У зв’язку із пандемією університет функціонує в особливому режимі. Освітній процес відбувається із використанням технологій дистанційного навчання. За результатами контролю системи Moodle ХНТУ слід відзначити високий рівень активності викладачів і студентів університету, які відповідально, з розумінням гостроти ситуації, ставляться до своїх громадянських і службових обов’язків. Заслуговує поваги і робота працівників служб та відділів університету, які працюючи у гнучкому режимі, забезпечують чіткий ритм роботи ХНТУ в період карантину.

Шановні друзі!

Я звертаюсь до вас зі словами вдячності за відповідальне ставлення до виконання ваших обов’язків і, водночас, закликаю до такого ж відповідального і дбайливого ставлення до себе, своїх близьких і спільноти.

Карантин продовжено. Але наш університет має потужний навчальний та навчально-науковий потенціал, і вже доведену за 60 років існування ХНТУ спроможність до спільного долання будь-яких перепон і труднощів.

Тож плекаємо надію на покращення і світле майбутнє. Будьте здорові, дотримуйтесь умов карантину, бережіть себе і свою родину, бо за вами майбутнє нашої країни!

З вдячністю до вас, ректор ХНТУ Ю.М. Бардачов