Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

27 Січ

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців та пошуку обдарованої студентської молоді у січні-лютому 2020 р. у Херсонському національному технічному університеті буде проводитися І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (Наказ МОН України від 17.12.19р. № 1580).

27 Січ

29 січня 2020 року о 13-00 у Кризовому медіа-центрі. Херсон (вул. Пилипа Орлика (колишня 9 Січня), 30, оф. 33 відбудеться громадське обговорення у форматі круглого столу на тему: «ВІДРОДЖЕННЯ ГЕРАЛЬДИЧНОЇ СПАДЩИНИ ХЕРСОНСЬКОГО КРАЮ».

27 Січ

Чим є Міжнародний чемпіонат стартапів у Білорусі? І як це було у 2019 році, коли кафедра менеджменту, маркетингу і туризму Херсонського національного технічного університету брала участь у ньому?

24 Січ

23 січня викладачі кафедри автоматизації, робототехніки і мехатроніки у складі зав. каф. Дмитрієва Д.О., доц. Бергера Є.Е., доц. Лебеденка Ю.О., доц. Сарафанікової Н.В., ст. викладача Грубніка О.В., відвідали заклади середньої освіти і провели зустрічі з учнями 10-11-х класів Голопристанського району з метою ознайомлення учнів з проблемою професійного самовизначення, формування в молоді реального погляду на вибір професії, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій.

23 Січ

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2020 році: