Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

26 Лют

23 лютого 2021 року на кафедрі програмних засобів і технологій відбувся «Круглий стіл» за участю завідувача кафедри В.Г. Шерстюка, заступника завідувача з наукової роботи та міжнародних зв’язків М.В. Жарікової, заступника завідувача з навчально-методичної роботи О.М. Ляшенко та представника IT-компанії «Wezom» - керівника HR відділу роботи з персоналом О.В. Коротюка.

26 Лют

Вітаємо аспіранта кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Шмулевича Павла Володимировича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка на тему "Формування організаційно-економічної стратегії сталого розвитку регіонального туризму"!

26 Лют

25 лютого 2021 року студенти 4 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відвідали персональну фотовиставку «Збережена заповідна природа Асканійської оази» директора Біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України, заслуженого природоохоронця України, члена Національної спілки фотохудожників України Віктора Гавриленка.

25 Лют

25 лютого 1871 року в Новоград-Волинському народилася Лариса Косач, яка увійшла в історію під псевдонімом Леся Українка. Саме вона стала однією з центральних постатей української культури та піднесла її до європейського рівня.

25 Лют

Приймальна комісія ХНТУ готова надати вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії 2021 року та переваг навчання в нашому університеті.