Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

5 Гру

24 листопада 2023 року на базі кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції ХНТУ була проведена Х Всеукраїнська науково-практична заочна конференція молодих учених і студентів «Науково-практичні розробки молодих учених в хімічній, харчовій та парфумерно-косметичній галузях промисловості».

4 Гру

Студенти та школярі - надзвичайна зустріч!
29.11. кафедра галузевого перекладу та іноземних мов організувала зустріч з учнями шкіл задля поширення інформації щодо нашої цікавої спеціальності.

1 Гру

Гарант освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Оксана ПОСАДНЄВА взяла участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід».

1 Гру

ХНТУ продовжує роботу з облаштування укриттів у своїх приміщеннях в Херсоні. Завдяки фінансовій підтримці міжнародних донорів в одному з гуртожитків ХНТУ облаштоване укриття.

30 Лис

16 жовтня 2023 року адміністрацією Херсонського національного технічного університету та кафедрою дизайну було оголошено конкурс на створення рисунку орнаменту для вишивки, що відображає етнічні, історичні та модерні особливості південного регіону, зокрема Херсонщини.