Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

8 Лип

7 липня делегація кафедри енергетики, електротехніки і фізики була запрошена на екскурсію на виробничі потужності ГК «ЮГСВЕТ», що спеціалізується на виробництві світлотехнічної продукції, проєктуванні та виробництві електрощитового обладнання, виконанні електромонтажних та електротехнічних робіт і вже багато років надає робочі місця для студентів і випускників спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

6 Лип

До бібліотеки ХНТУ надійшли такі нові періодичні видання:

6 Лип

Вийшов з друку навчальний посібник «Практикум з фінансового аналізу» авторів Сарапіної О.А., Пінчук Т.А., Стефанович Н.Я., який підготовлено відповідно до програми дисципліни «Фінансовий аналіз».

6 Лип

Кафедрою обліку, аудиту і оподаткування у червні 2020 року видано колективну монографію «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» за заг. ред. д.е.н., проф. О.А. Сарапіної.

3 Лип

Запрошуємо наукових співробітників, викладачів, аспірантів і студентів прийняти участь у вебінарах компанії Clarivate Analytics, які відбудуться з 6 по 10 липня 2020 року. Заняття безкоштовні та проводитимуться українською мовою.