Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

28 Вер

Запрошуємо вас до активної участі у громадському обговоренні проєкту «Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021-2031 роки».

28 Вер

25 вересня 2020 року для студентів та викладачів спеціальності 035 Філологія факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу проводилась лекція на тему: "Бібліографічний урок. Про новий стандарт "бібліографічне посилання, загальні положення та правила складання""

28 Вер

За ініціативою кафедри менеджменту, маркетингу і туризму проведено мобільний науково-практичний семінар «Дослідження регіональних можливостей розвитку туризму» (м. Залізний Порт), який присвячено до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні!

28 Вер

Колектив кафедри автоматизації,робототехніки і мехатроніки щиро вітає з ювілеєм Поліщука Валентина Моїсейовича!

25 Вер

23 вересня 2020 р. відбулася зустріч проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків ХНТУ, д.е.н., проф. Савіної Г.Г., в якій взяли участь Кірін Д.Л. – заст. директора НПП Нижньодніпровський, головний природознавець; Алексенко Т.М. – головний консультант сектору досліджень Таврійського регіону та Криму Національного інституту стратегічних досліджень; Набока Р.М. – к.е.н., доц., в.о. завідувача кафедри ММіТ; Вольвач І.Ю. – к.е.н., доц., зав. відділу з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності.