Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

19 Кві

Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я вважається головною суспільною цінністю. Проте не всі люди достатньо проінформовані про здоровий спосіб життя, а деякі свідомо ним нехтують. Ведення здорового способу життя важливе для кожної людини, і в першу чергу – для студентської молоді.

17 Кві

Шановні колеги!

17 Кві

11 – 13 квітня відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з автоматичного управління присвячена Дню космонавтики та 50-річчю кафедри технічної кібернетики.

16 Кві

Переглянути повну відеоверсію Круглого столу «Від України 2030 до регіональних стратегій», який провела кафедра економіки і підприємництва ХНТУ, можна за посиланням

https://youtu.be/4cspG6w0J-Q

Автор відеоролику - начальник редакційно-видавничого відділу ХНТУ Резнік В.О.

16 Кві

Традиційно студенти кафедри економіки і підприємництва випробовують свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства». Студентки групи 3ЕП факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Камінчук В.Б. і Балакірева Є.В. у запеклій боротьбі серед 84 учасників з 52 ВНЗ зайняли IV і VI місце відповідно.