Головна

Наука / Конкурси

Конкурси

IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського

Згідно з листа Міністерства освіти і науки України № 3/6634-23 від 14.11.2023 р. про участь у конкурсі в пам’ять про Сергія Кемського, оголошується приймання заявок на IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Подати заявку потрібно до 01 лютого 2024 року.

Проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів наукових досліджень та розробок молодих вчених

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2023 року №1143 з 22 вересня до 24 жовтня 2023 р. оголошується проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, виконання яких розпочнеться з 2024 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів наукових досліджень та розробок

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 11 вересня 2023 року №1113 з 12 вересня по 12 жовтня 2023 р. оголошується проведення першого етапу конкурсного відбору проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок виконання яких розпочнеться у 2024 році за рахунок коштів державного бюджету (КПКВК 2201040).

24-н.PDF 2,93 MB

Корисні посилання

Стипендійні можливості від МОН України: www.mon.gov.ua

Міжнародні гранти від Міністерства Культури України: www.mincult.kmu.gov.ua

Освітні програми, гранти та стипендії Європейського Союзу та держав членів ЄС: www.eeas.europa.eu

Європейський портал стажувань та стипендій: www.edu-active.com

Конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим у 2022 році

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року №2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (зі змінами) засновано 50 премій.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black sea Science 2021»

Запрошуємо до участі у дистанційному міжнародному конкурс студентських наукових робіт «Black sea Science 2021», який проводиться з ініціативи та на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Міністерства освіти і науки України, а також міжнародних організацій Black sea Universities Network (BSUN) та ISEKI-Food Association з метою поліпшення співпраці між університетами та залучення студентів до наукової роботи.

VII-й Конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом».

Темою робіт, які подаватимуться до участі у змаганнях, є «Роль організацій громадянського суспільства у запобіганні розбрату та виникненню конфліктів».

Конкурс головними організатором якого виступає Міжнародний культурний центр «СЯЙВО», проводитиметься для бакалаврів, магістрів та аспірантів державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямами: історія; релігія; культура; мова; суспільно-політичне та правове життя; особиста позиція кожного.

Останній термін подання робіт – 15 березня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі і наукові статті слід надсилати за адресою: konkurstatey@gmail.com

Результати конкурсу буде опубліковано на сайті www.syaivo.org

Додаткова інформація за телефонами: +38095 382 55 38

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за окремими спеціальностями галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство»

За інформаційної підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіту» Міністерства освіти і науки України на базі Миколаївського національного аграрного університету у вересня 2020 року – червні 2021 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Аграрні науки та продовольство» за спеціальностями: 201 «Агрономія»; 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»; 208 «Агроінженерія». Метою конкурсу є інтеграція України у світовій освітній простір, розширення міжнародних зв’язків, виявлення та підтримка талановитих студентів, формування творчого покоління науково молоді в аграрні науці, конкурентоспроможної на міжнародному ринку праці.

Другий етап конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих науковців

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2020 року № 1051 та наказу Херсонського національного технічного університету від 26 серпня 2020 року № 165 для участі у другому етапі конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих науковців, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, виконання яких розпочнеться 2021 р. за кошти загального фонду державного бюджету від ХНТУ подано проєкт наукової роботи «Розроблення системи контролю якості оброблення луб’яних матеріалів для оборонного комплексу на базі інформаційних технологій», науковий керівник к.т.н., ст. викладач кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Бойко Галина.

Конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Міністерство освіти і науки інформує, що Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС.

У конкурсному відборі беруть участь проєкти, які відповідають завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №385, Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 733, що передбачають розвиток інноваційної економіки та інвестицій, сільських територій, людського потенціалу, туризму, загальноукраїнської солідарності.