Головна

About University / Новини університету

Новини університету

19 Apr

Одним із професійних партнерів кафедри дизайну ХНТУ в сфері науки та творчості є факультет графіки Університету Дев’ятого вересня (м. Ізмір, Турція). До складу університету входять 13 факультетів, 5 шкіл, 6 професійно-технічних училищ, 6 вищих шкіл, 5 інститутів, 43 дослідницьких центрів. Сьогодні в ньому навчається 48000 чоловік.

19 Apr

Шановні викладачі, студенти та співробітники ХНТУ! Запрошуємо вас на загальноуніверситетський благодійний захід, який відбудеться 24 квітня о 10.00 у холі І корпусу ХНТУ.

19 Apr

Запрошуємо вас взяти участь у турнірах з баскетболу та волейболу, присвячених 60-ій річниці Херсонського національного технічного університету.

19 Apr

1-2 квітня 2019 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит».

19 Apr

13 квітня 2019 року на кафедрі програмних засобів і технологій ХНТУ відбувся круглий стіл з представниками компаній ІТ-галузі: «Logicify», «DataArt», «Wezom».