Головна

About University / Новини університету

Новини університету

21 Jul

Велике значення у Херсонському національному технічному університеті приділяється захисту прав інтелектуальної власності.

20 Jul

Компанія SEOhub запустила соціальну програму для студентів (конкурс), учасники якої можуть отримати грант у розмірі 500€. Для участі у конкурсі необхідно зробити дослідження та написати статтю.

18 Jul

22 червня 2020 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів».

16 Jul

15 липня 2020 року у рамках проекту QUARSU відбувся ZOOM - вебінар з визнання результатів попереднього навчання (Recognition of Prior Learning – RPL). Програма вебінару включала представлення загальної інформації про RPL у країнах-партнерах проекту – Естонії, Ірландії, Польщі та Португалії.

10 Jul

ПП "Інтер склад" висловлює вдячність Ю.М. Бардачову та науково-педагогічному складу кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції за якісний рівень підготовки фахівців спеціальності 161 "Хімічна технологія".