Головна

About University / Новини університету

Новини університету

5 Apr

У рамках співпраці кафедри зовнішньоекономічної діяльності ХНТУ з провідними компаніями регіону та Херсонською торгово-промисловою палатою студенти ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Міжнародний бізнес» зустрілись із керівником відділу експорту херсонської компанії-виробника томатної пасти та консервованої продукції «Наш продукт».

2 Apr

Щороку, 22 березня, світ відзначає Всесвітній день водних ресурсів, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 1993 році.

2 Apr

01.04.2021 р. на кафедрі програмних засобів і технологій було проведено черговий «ЧайКофський-семінар» на тему: «Неперевершене мистецтво кулінарії».

2 Apr

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2020/2021 навчальному році» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці кафедрою обліку, аудиту і оподаткування Херсонського національного технічного університету 22-26 березня 2021 р. було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з дисциплін фахового спрямування, в якому взяли участь студенти третього, четвертого та п’ятого курсів спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

1 Apr

31 березня представники професорсько-викладацького складу та студенти Херсонського національного технічного університету взяли участь у соціально-культурному заході в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, виставі «Задерикуватий півень» за мотивами однойменної казки-п’єси Богдана Мельничука у постановці інклюзивного театру «Звичайна роль – особливий актор».