Головна

About University / Новини університету

Новини університету

25 May

Центр міжнародного співробітництва Херсонської Торгово-промислової палати запрошує студентів 3-5 курсів, випускників та аспірантів взяти участь у відкритому конкурсі на участь у профільному стажуванні у Німеччині 2021. Заявка подається до 15.06.2020 року. Усі деталі участі у стажуванні Ви можете отримати у Центрі міжнародного співробітництва Херсонської ТПП за тел.: 0552 325238 або biz@tpp.ks.ua.

На відео студентка 4 курсу ХНТУ Карпенко Оля (кафедра товарознавства, стандартизації та сертифікації)

23 May

Керівництво Прат "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА" висловлює вдячність за високу якість підготовки випускника Гур'янова Сергія Олександровича

22 May

Активісти ДП «Антонов» запропонували відзначити День вишиванки, 21 травня 2020 р., під час карантину сучасним онлайн-флешмобом #VyshyvankaDayAntonov у соціальній мережі Facebook.

22 May

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року » № 576 від 29 квітня 2020 р. студентці факультету інженерії та транспорту Борисенко Анні призначено вказану стипендію.

22 May

Реалії сьогодення вимагають нових підходів до організації освітнього процесу. Дистанційні форми освітньої діяльності потребують використання нових інформаційно-комунікаційних технологій. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування провела чергове засідання у режимі on-line за допомогою корпоративного чату ХНТУ.