Головна

About University / Новини університету

Новини університету

18 Aug

6 серпня 2020 року розпочала діяльність Робоча група з розроблення проєкту Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021-2031 (див. http://www.reform.org.ua/ ),

18 Aug

Міністерством освіти і науки розроблений проект Порядку проведення позапланових перевірок закладів освіти. Проект документа оприлюднений для громадського обговорення.

Порядок визначає механізм проведення позапланових перевірок закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти щодо дотримання ними вимог законодавства у сфері освіти.

18 Aug

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми у сфері торгівлі та товарознавства».

12 Aug

Вже другий рік поспіль студенти та курсанти, які мають найкращі показники у навчанні та відомі своєю активною громадянською позицією, отримуватимуть протягом навчального року стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні. Відповідний наказ МОН підписаний 10 серпня.

12 Aug

Щиро вітаємо студентку академічної групи 3Е спеціальності 051 «Економіка» факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва ХНТУ з призначенням академічної стипендії імені Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського Міністерства освіти і науки України на 2020-2021 навчальний рік за спеціальністю «Економіка» в результаті конкурсного відбору серед претендентів економічних спеціальностей ЗВО України.