Головна

About University / Новини університету

Новини університету

14 Dec

12 грудня у Палаці молоді і студентів в рамках обласного етапу конкурсу студенти Херсонщини змагалися за звання «Кращий студент року».

13 Dec

Цього семестру студенти групи 3 МЕВ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» виграли грант на участь у міжнародному науковому проєкті X-culture, започаткованому Університетом Північної Кароліни (Грінсборо, США).

13 Dec

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. З нагоди цього свята щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права.

11 Dec

Студенти факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, кафедри державного управління і місцевого самоврядування гр. 2УА відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію з метою ознайомлення з посадою державного службовця. Під час екскурсії ознайомились із залами засідань, де вирішується багато значущих справ. Поспілкувались із керівником апарату ХОДА Клюцевським Володимиром Івановичем.

10 Dec

Запрошуємо вас 13 грудня об 11.50 на літературну зустріч, яка відбудеться у музеї історії ХНТУ.