Головна

About University / Новини університету

Новини університету

8 Dec

Український просвітитель-гуманіст, мандрівний філософ, поет Григорій Савич Сковорода - один із видатних українських мислителів.

7 Dec

Кафедрою обліку, аудиту і оподаткування 17-18 листопада 2020 р. проведено ІX Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Сучасний стан та перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції».

4 Dec

У рамках благодійної акції «Академія святого Миколая» 04.12.2020 р. було проведено зустріч зі студентами ХНТУ, жителями Криму.

4 Dec

До Міжнародного дня права відділом з організації виховної роботи студентів та студентським парламентом було організовано онлайн-конференцію "Права студентів". Модератор заходу - фахівець відділу загального правового забезпечення та юридичної експертизи Юридичного управління Херсонської обласної державної адміністрації Токарев-Талібов Дмитро Назимович. За проведення конференції відповідальний відділ з організації виховної роботи студентів.

2 Dec

Регіональний конкурс відбудеться 10.12.2020 р. у Херсонському обласному палаці для студентів та молоді. Початок о 15.00.