About University / Новини університету / «Академія Святого Миколая» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/akademiya-svyatogo-mikolaya3/284544-1-ukr-UA/Akademiya-Svyatogo-Mikolaya_medium.jpg)
«Академія Святого Миколая»
Created 09.12.2016 09:49
8 грудня 2016 року в холі І корпусу ХНТУ відбувся загальноуніверситетський захід «Академія Святого Миколая».
Організатори заходу - Студентська рада ХНТУ, факультет міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, відділ з організації виховної роботи студентів ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5494/284555-1-ukr-UA/DSC_5494_ultralarge.jpg)
Програма заходу включала новорічну ярмарку, на якій було представлено різноманітні страви. Студенти, викладачі, співробітники університету мали змогу оцінити шедеври кулінарії.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_54452/284559-1-ukr-UA/DSC_5445_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5451/284563-1-ukr-UA/DSC_5451_ultralarge.jpg)
Продовженням заходу стала музично-театральна постанова «Пригоди Насті та Даніїла в ХНТУ». Найталановитіші студенти ХНТУ подарували усім присутнім незабутню атмосферу свята.
Також студенти мали можливість взяти участь у новорічній лотереї та виграти новорічні подарунки.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5490/284567-1-ukr-UA/DSC_5490_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image002123/284587-1-ukr-UA/image002_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image004158/284595-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5501/284599-1-ukr-UA/DSC_5501_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5519/284607-1-ukr-UA/DSC_5519_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01095/284615-1-ukr-UA/image010_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01658/284619-1-ukr-UA/image016_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image006135/284623-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image008108/284627-1-ukr-UA/image008_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5485/284631-1-ukr-UA/DSC_5485_ultralarge.jpg)
Діяла на святі й новорічна фотозона. Усі фотографувалися з кумедними тваринками та відпочили на славу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5479/284603-1-ukr-UA/DSC_5479_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5469/284551-1-ukr-UA/DSC_5469_ultralarge.jpg)
Дякуємо організаторам та учасникам за подароване свято.