About University / Новини університету / Асамблея Херсонського осередку ГО «Українська асоціація студентів» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/asambleya-hersons-kogo-oseredku-go-ukrayins-ka-asociaciya-studentiv/287542-1-ukr-UA/Asambleya-Hersons-kogo-oseredku-GO-Ukrayins-ka-asociaciya-studentiv_medium.jpg)
Асамблея Херсонського осередку ГО «Українська асоціація студентів»
Created 10.03.2017 10:34
Доля будь-якої країни залежить від людей, які живуть на планеті Земля. Зараз Україна знаходиться на переломному етапі своєї історії, що характеризується різноманітними протиріччями. І важко визначитися: що зробити, як діяти, ким бути?
Роль молоді в державі є однією з найбільш важливих, тому що молодь здатна виконувати спеціальні дії, що допоможуть у розвитку. Основною формою вияву соціальної активності молодого покоління та найефективнішим механізмом взаємодії молоді з державою є молодіжний рух. На сучасному етапі для створення сприятливих умов щодо розвитку й самореалізації української молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості прикладається чимало зусиль.
06 березня 2017 року на базі Херсонського державного університету пройшла Асамблея Херсонського осередку ГО «Українська асоціація студентів», на якій були присутні представники ВНЗ Херсонської області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1200/287549-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kyc8ti_mcda/287553-1-ukr-UA/kyc8Ti_mcdA_ultralarge.jpg)
Порядок денний складався із чотирьох питань:
1) Ознайомлення з діяльністю УАС (у вигляді презентації, яку представили Марушко Андрій та Лук'янова Людмила).
2) Вибори керівника Херсонського осередку УАС (одноголосно було обрано керівником Марушка Андрія);
3) Тренінг з проектного менеджменту (провела Віце-президент з міжнародного співробітництва УАС Лук’янова Людмила);
4) Участь у написанні проектів та презентація перед учасниками Асамблеї.
Члени Студентської ради ХНТУ брали активну участь у заході та мали змогу отримати нові знання і вміння для активізації роботи студентських колективів, набули навичок з написання та реалізації соціальних проектів, щоб результати цих проектів у подальшому втілювати для розвитку університетів та міста.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/mijp_auitsw/287557-1-ukr-UA/mijP_auItsw_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/svce6p-pejo/287561-1-ukr-UA/sVCe6p-PEJo_ultralarge.jpg)