About University / Новини університету / Доброчинна акція «З надією у серці» |
Доброчинна акція «З надією у серці»
Created 25.09.2015 11:58
В рамках національно-патріотичного виховання молоді 21 вересня на базі кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю та кафедри харчових технологій відбулася доброчинна акція «З надією у серці», в якій приймали участь студенти та викладачі факультету інтегрованих технологій і товарознавства при підтримці декана факультету професора Валько М.І.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00238/232405-1-ukr-UA/image002_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00444/232409-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
В якості гостя була запрошена координатор волонтерського руху Херсонщини Бурда Оксана Валеріївна, яка розповіла про роботу служби та про можливості допомоги воїнам, що знаходяться в зоні АТО.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00635/232413-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00829/232417-1-ukr-UA/image008_ultralarge.jpg)
Вона представила продукцію виробництва «Кулінарної сотні Херсона» у вигляді сушених заготовок для приготування борщу, різних видів супів та інших страв.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01027/232421-1-ukr-UA/image010_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01223/232425-1-ukr-UA/image012_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01418/232429-1-ukr-UA/image014_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01620/232433-1-ukr-UA/image016_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01816/232437-1-ukr-UA/image018_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02013/232441-1-ukr-UA/image020_ultralarge.jpg)
Наприкінці заходу усі бажаючі ознайомились з можливістю долучитися до волонтерської справи, яка здійснюється у рідному місті. Так, для небайдужих людей, які хочуть прийняти учать у допомозі, є інформаційна сторінка для ознайомлення: https://www.facebook.com/groups/kulinar.sotnya.Kherson/?fref=ts .