About University / Новини університету / Екскурсія бібліотекою |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ekskursiya-bibliotekoyu/531060-1-ukr-UA/Ekskursiya-bibliotekoyu_medium.jpg)
Екскурсія бібліотекою
Created 20.10.2021 08:56
11.10.2021 р. студенти факультету економіки (1Е та 1Емб) та доц., к. екон. н. А. В.Тарасюк відвідали бібліотеку ХНТУ.
Зав. інформаційно-бібліографічного відділу Л. П. Рибалка ознайомила присутніх з правилами користування бібліотекою, її структурою, функціями відділів і алгоритмом пошуку документів. Також студенти завітали до читального залу, де побачили виставки, що демонструються.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20211011_121054/531066-1-ukr-UA/IMG_20211011_121054_ultralarge.jpg)