About University / Новини університету / Експертна онлайн-дискусія “Створення та розвиток бізнесу жінками-підприємицями в Україні. Виклики та можливості” |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ekspertna-onlajn-diskusiya-stvorennya-ta-rozvitok-biznesu-zhinkami-pidpriemicyami-v-ukrayini.-vikliki-ta-mozhlivosti/539623-1-ukr-UA/Ekspertna-onlajn-diskusiya-Stvorennya-ta-rozvitok-biznesu-zhinkami-pidpriemicyami-v-Ukrayini.-Vikliki-ta-mozhlivosti_medium.jpg)
Експертна онлайн-дискусія “Створення та розвиток бізнесу жінками-підприємицями в Україні. Виклики та можливості”
Created 14.12.2021 09:31
10 грудня 2021 року відбулась експертна онлайн-дискусія “Створення та розвиток бізнесу жінками-підприємицями в Україні. Виклики та можливості” організована Проєктом ЮНІДО/ГЕФ «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств в Україні».
Захід відбувся під час щорічної соціальної акції «16 днів проти гендерного насильства». Під час дискусії було висвітлено наступні теми:
- Ведення бізнесу в Україні під час всесвітньої пандемії COVID-19.
- Освітні та грантові можливості для жінок та дівчат, які вже ведуть бізнес або планують розпочати займатися підприємницькою діяльністю.
- Власний досвід та поради учасників/учасниць.
Інформацією ділились успішні керівниці, підприємниці та власниці компаній, експерти, які співпрацюють з міжнародними програмами, проводять навчання у бізнес-школах.
У заході взяла участь голова наукового товариства студентів та аспірантів ХНТУ, член робочої групи Регіонального акселератора GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області, створеного на базі ХНТУ - Макарчук Дарина.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11286/539629-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2904/539633-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3746/539637-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4601/539641-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)