About University / Новини університету / Флешмоб #ErasmusDays святкування Програми Еразмус+ у 2020 році |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/fleshmob-erasmusdays-svyatkuvannya-programi-erazmus-u-2020-roci/463257-1-ukr-UA/Fleshmob-ErasmusDays-svyatkuvannya-Programi-Erazmus-u-2020-roci_medium.jpg)
Флешмоб #ErasmusDays святкування Програми Еразмус+ у 2020 році
Created 20.10.2020 09:33
15-17 жовтня в Україні проходив масштабний флешмоб #ErasmusDays святкування Програми Еразмус+ у 2020 році. Майже 90 подій #ErasmusUA відбулося по всій Україні в ці дні.
Не стояв осторонь і наш університет. Кафедрою Програмних засобів і технологій було проведено круглий стіл для студентів щодо їх можливостей в контексті Програми Еразмус+.
Враховуючи встановлені урядом карантинні обмеження, цей круглий стіл був проведений онлайн за допомогою сервісу Google Meet. Незважаючи на суботній день, до круглого столу приєдналося достатньо бажаючих викладачів і студентів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1841/463264-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2629/463268-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Завідувач кафедри професор Володимир Шерстюк виступив з презентацією можливостей Еразмус+ за різними напрямами, в тому числі академічній мобільності студентів та викладачів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3522/463277-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Професор Марина Жарікова у своєму виступі розповіла студентам про новий міжнародний проект BRIDGE, в якому приймає участь кафедра саме за програмою стратегічних партнерств Еразмус+.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4429/463281-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Цю подію було позначено на карті світу https://www.erasmusdays.eu/ в рамках флешмобу #ErasmusDays та відзначено Національним Еразмус+ офісом в Україні @NEOinUkraine.