About University / Новини університету / ХНТУ долучився до загальнонаціональної акції "Запали свічку пам'яті" |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/hntu-doluchivsya-do-zagal-nonacional-noyi-akciyi-zapali-svichku-pam-yati/376347-1-ukr-UA/HNTU-doluchivsya-do-zagal-nonacional-noyi-akciyi-Zapali-svichku-pam-yati_medium.jpg)
ХНТУ долучився до загальнонаціональної акції "Запали свічку пам'яті"
Created 23.11.2019 18:28
Сьогодні, 23 листопада, в День пам’яті жертв голодомору, студенти, викладачі та співробітники Херсонського національного технічного університету долучилися до акції "Запали свічку пам'яті".
Традиційно у четверту суботу листопада о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-3f5037ce82a5c8f5622a9a8eaeaa7586-v/376354-1-ukr-UA/IMG-3f5037ce82a5c8f5622a9a8eaeaa7586-V_ultralarge.jpg)