About University / Новини університету / Інтелектуальна гра-вікторина «Битва інтелектів» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/iintelektual-na-gra-viktorina-bitva-intelektiv/358085-1-ukr-UA/IIntelektual-na-gra-viktorina-Bitva-intelektiv_medium.jpg)
Інтелектуальна гра-вікторина «Битва інтелектів»
Created 25.04.2019 10:53
23 квітня 2019 року кафедрою теорії та практики галузевого перекладу факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу було проведено інтелектуальну гру-вікторину «Битва інтелектів», присвячену 60-річчю Херсонського національного технічного університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1502/358092-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
У грі узяли участь команди
˗ “3VTeam” Херсонського фізико-технічного ліцею
˗ Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті,
˗ “Друзі-Друзі” Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради,
˗ “Клік-Клак” економічного факультету Херсонського державного аграрного університету,
˗ “Фул-Хауз” та “Blue Water” факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Херсонського національного технічного університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2377/358096-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3313/358100-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4259/358104-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Студенти ХНТУ Андрій Костиря та Дмитро Туряниця подарували глядачам та учасникам гарний настрій вокально-інструментальними композиціями “October-April” групи “Rasmus” та “Love of my life” групи “Queen”.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5200/358108-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
У веселих та чесних інтелектуальних перегонах команда “Клік-Клак” студентів-економістів ХДАУ виборола перемогу в номінації “Світ без кордонів”, команда учнів “Друзі-Друзі” гімназії № 20 була кращою в номінації “Мова про мову”.
І місце з результатом 78 балів посіла команда “3VTeam” Херсонського фізико-технічного ліцею;
ІІ місце з результатом 69 балів виборола команда студентів-перекладачів “Фул-Хауз” факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу ХНТУ;
ІІІ місце, набравши 64 бали, лишила за собою збірна команда студентів-менеджерів “Blue Water” факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6164/358112-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7157/358116-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8119/358120-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
Дякуємо учасникам гри-вікторини та запрошуємо до участі у наступній “Битві інтелектів” восени 2019 року!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/994/358124-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1084/358128-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)