About University / Новини університету / Колективу ХНТУ вручено подяки від Національної академії наук України |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/30793/231021-1-ukr-UA/Kolektivu-HNTU-vrucheno-podyaki-vid-Nacional-noyi-akademiyi-nauk-Ukrayini_medium.jpg)
Колективу ХНТУ вручено подяки від Національної академії наук України
Created 09.09.2015 13:27
Національна академія наук України та Національний центр «Мала академія наук України» вручили подяку «За плідну співпрацю з Малою академією наук України, формування, підтримку і виховання талановитої учнівської молоді» науково-педагогічному колективу ХНТУ, а також подяки «За плідну співпрацю з Херсонським обласним територіальним відділенням МАН, формування, підтримку і виховання талановитої учнівської молоді» професору Херсонського національного технічного університету, доктору технічних наук Сарібєковій Діані Георгіївні, доцентам, кандидатам технічних наук Дурману Миколі Олександровичу та Дідику Олексію Олександровичу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skmbt_c22015090911310/231028-1-ukr-UA/SKMBT_C22015090911310_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1103/231032-1-ukr-UA/110_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1111111/231036-1-ukr-UA/1111111_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1111111111112/231040-1-ukr-UA/111111111111_ultralarge.jpg)