About University / Новини університету / Літературно-пісенний альманах, присвячений «Дню права» та закінченню курсу «Історія та культура України», у ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/literaturno-pisennij-al-manah-prisvyachenij-dnyu-prava-ta-zakinchennyu-kursu-iistoriya-ta-kul-tura-ukrayini-u-hntu/284485-1-ukr-UA/Literaturno-pisennij-al-manah-prisvyachenij-Dnyu-prava-ta-zakinchennyu-kursu-IIstoriya-ta-kul-tura-Ukrayini-u-HNTU_medium.jpg)
Літературно-пісенний альманах, присвячений «Дню права» та закінченню курсу «Історія та культура України», у ХНТУ
Created 08.12.2016 14:40
Студенти Херсонського національного технічного університету мали можливість брати участь у літературно-пісенному альманаху, присвяченому «Дню права» та закінченню курсу «Історія та культура України». Захід проходив 7 грудня 2016 року в аудиторії № 300 (І корпус ХНТУ).
Уже стало доброю традицією, що доктор історичних наук, профессор Сусоров Віктор Дмитрович проводить зі своїми студентами останнє заняття з курсу «Історія та культура України» у вигляді літературно-пісенного альманаху. Студенти брали активну участь у заході, читаючи вірші українських письменників (Л. Костенко, М. Вінграновський) та співаючи українських народних пісень.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5332/284492-1-ukr-UA/DSC_5332_ultralarge.jpg)
Студенти університету із захопленням слухали вірші Л.Костенко «Коли буду я навіть сивою», «Напитись голосу твого» у виконанні студентки групи 1 УА Ірини Заводцової та студентки групи 1 ФП1 Олександри Андрієць. Вірш М. Вінграновського «Сеньйорито акаціє!» читала студентка групи 1УПР Євгенія Делієва. Студентка групи 1 ФП-2 Дар’я Авдеєва співала українську народну пісню «Ніч яка місячна» під музичний супровід студентки групи 1 ФП-Н Аріни Парасочкіної. Студентка групи 1МН Вікторія Татаринова чуттєво виконувала українську народну пісню «Цвіте терен». А студенти групи 1 МН: Юрій Заговалко, Юрій Мартиненко, Валерій Позняков, Ілля Таран, Микола Тітов, Дмитро Чабанов, Віталій Федорець та Єгор Циганов співали українську народну пісню «Їхав, їхав козак містом». Студент групи 4 МВТ Олександр Недобер виконував пісню "Чорнобривці".
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5323/284496-1-ukr-UA/DSC_5323_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5334/284500-1-ukr-UA/DSC_5334_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5336/284504-1-ukr-UA/DSC_5336_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5350/284508-1-ukr-UA/DSC_5350_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5351/284512-1-ukr-UA/DSC_5351_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5356/284528-1-ukr-UA/DSC_5356_ultralarge.jpg)
Студент групи 4 МВТ Олександр Недобер та професор Віктор Дмитрович Сусоров чудово виконували українську народну пісню "Чорнії брови, карії очі".
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5354/284532-1-ukr-UA/DSC_5354_ultralarge.jpg)
Віктор Дмитрович Сусоров неперевершено читав гумореску Павла Глазового «Пилип у Римі».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5341/284516-1-ukr-UA/DSC_5341_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5345/284520-1-ukr-UA/DSC_5345_ultralarge.jpg)
Родзинкою заходу стало надзвичайно потужне та емоційне акапельне виконання доцентом Лідією Олександрівною Козаковою та професором Віктором Дмитровичем Сусоровим української народної пісні «Ой, чий то кінь стоїть?».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5363/284524-1-ukr-UA/DSC_5363_ultralarge.jpg)
На завершення заходу прозвучала українська козацька пісня «Розпрягайте, хлопці, коней» у виконанні хору першокурсників факультету МЕВ та БУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_5369/284536-1-ukr-UA/DSC_5369_ultralarge.jpg)