About University / Новини університету / Партнери платформи IT HUB Kherson провели зустріч із студентами IT-спеціальностей |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/partneri-platformi-it-hub-kherson-proveli-zustrich-iz-studentami-it-special-nostej/432978-1-ukr-UA/Partneri-platformi-IT-HUB-Kherson-proveli-zustrich-iz-studentami-IT-special-nostej_medium.jpg)
Партнери платформи IT HUB Kherson провели зустріч із студентами IT-спеціальностей
Created 11.03.2020 12:26
5 березня за ініціативи кафедри програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету партнери платформи IT HUB Kherson провели зустріч із студентами IT-спеціальностей.
Метою зустрічі була відкрита інформативна бесіда про можливості, які відкриваються майбутнім ІТ-спеціалістам в Херсоні.
Серед спікерів були присутні:
- Випускники ХНТУ, що працюють в компаніях Postindustria та DataArt Kherson. Вони розповіли про свій шлях у сфері технологій та які hard skills треба розвивати, аби побудувати професійну ІТ-кар'єру у Херсоні.
- Представники херсонського ІТ-бізнесу Wezom Сompany, Z-Price, AsimovCode, Bonum studio, Toplyvo UA, які розповіли про відкриті вакансії, стажування та затребувані навички, що цінуються на регіональному ринку праці.
- Представники приватної ІТ-освіти Beetroot Academy Kherson та Комп‘ютерна Академія ШАГ, що мотивували студентів безперервно навчатись як в університеті, так і за його межами, більше кодити та вивчати англійську.
Крім того, проджект менеджер платформи IT HUB Юлия Семенова (Yulia Semenova) розповіла на якому етапі розвитку нині знаходиться херсонське ІТ-ком’юніті, про плани платформи на 2020 рік та висвітила аналітичні дані щодо заробітної плати ІТ-фахівців в Херсоні.
Загалом на зустрічі були присутні понад 200 студентів ХНТУ. Дякуємо Вам за увагу та питання до спікерів. Бажаємо гарного навчання та майбутніх успіхів! І до зустрічі на наших ІТ-івентах, які ми вже плануємо для Вас!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1705/432985-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2540/432989-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3452/432993-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4371/432997-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5290/433001-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6246/433005-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7219/433009-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8171/433013-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9138/433017-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11194/433021-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12154/433025-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/13127/433029-1-ukr-UA/13_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/14117/433033-1-ukr-UA/14_ultralarge.jpg)