About University / Новини університету / Студенти ХНТУ брали участь у загальноміському заході до Дня Європи |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-brali-uchast-u-zagal-nomis-komu-zahodi-do-dnya-ievropi/292096-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-brali-uchast-u-zagal-nomis-komu-zahodi-do-Dnya-IEvropi_medium.jpg)
Студенти ХНТУ брали участь у загальноміському заході до Дня Європи
Created 13.05.2017 11:41
Студентам Херсонського національного технічного університету було доручено нести прапор Європи. У мітингу брали участь: Народний депутат О. Співаковський, Губернатор ХОДА – А. Гордєєв, Голова Херсонської міськради – В. Миколаєнко, Голова Херсонської обласної ради В. Мангер, студенти ВНЗ та школярі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3114/292103-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Губернатор ХОДА – А. Гордєєв привітав усіх херсонців з Днем Європи і зазначив, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2151/292107-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)