About University / Новини університету / Студенти ХНТУ відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-vidvidali-hersons-ku-oblasnu-derzhavnu-administraciyu/422595-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-vidvidali-Hersons-ku-oblasnu-derzhavnu-administraciyu_medium.jpg)
Студенти ХНТУ відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію
Created 11.12.2019 13:33
Студенти факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, кафедри державного управління і місцевого самоврядування гр. 2УА відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію з метою ознайомлення з посадою державного службовця. Під час екскурсії ознайомились із залами засідань, де вирішується багато значущих справ. Поспілкувались із керівником апарату ХОДА Клюцевським Володимиром Івановичем.
На зустрічі обговорювалися важливі питання, що виникали у студентів про професію державного службовця взагалі, про особистісні риси характеру, якими повинен володіти державний службовець, відповідальність перед державою та служіння народові України в цілому.
Також Володимир Іванович розповів про важливість вміння працювати у команді, про комунікативні засоби спілкування із колегами, про інноваційні впровадження у ХОДА – офіс питань євроінтеграції, Департамент щастя та ін..
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1659/422602-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2495/422606-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3413/422610-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4339/422614-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Дякуємо за цікаву екскурсію та надану важливу інформацію.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5265/422618-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)