About University / Новини університету / Студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-kafedri-finansiv-bankivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya-peremozhci-iiii-etapu-vseukrayins-koyi-students-koyi-olimpiadi/358306-1-ukr-UA/Studenti-kafedri-finansiv-bankivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya-peremozhci-IIII-etapu-Vseukrayins-koyi-students-koyi-olimpiadi_medium.jpg)
Студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
Created 26.04.2019 10:54
10-12 квітня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1503/358313-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2378/358317-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Серед 86 студентів із 43 закладів вищої освіти України, які взяли участь в олімпіаді, були і студенти Херсонського національного технічного університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3314/358321-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Роботи учасників олімпіади оцінювали 13 членів журі, до складу якого увійшли провідні вчені в галузі оподаткування з 8 закладів вищої освіти України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4260/358325-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
До роботи в журі від Херсонського національного технічного університету традиційно запрошена д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сідельникова Лариса Петрівна.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5201/358329-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Херсонський національний технічний університет представили студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Малюжець Олександр (група 4ОП) та Скаржинець Вікторія (група 3Ф).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6165/358333-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» Скаржинець Вікторія нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7158/358337-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8120/358341-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
За вагомий внесок у формування податкової культури, сприяння розвитку обдарованої та талановитої молоді й партнерську підтримку в організації та проведенні Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України» вручено подяку д.е.н., професору, завудувачу кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сідельниковій Ларисі Петрівні.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/995/358361-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає Скаржинець Вікторію та Малюжця Олександра! Бажаємо студентам подальших успіхів та наукових звершень!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1085/358365-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
Колектив і студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування висловлюють щиру вдячність керівництву нашого навчального закладу за надану можливість гідно представити Херсонський національний технічний університет на Всеукраїнському науковому заході!