About University / Новини університету / Студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології та програмування» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/students-ka-naukovo-praktichna-konferenciya-iinformacijni-tehnologiyi-ta-programuvannya/423656-1-ukr-UA/Students-ka-naukovo-praktichna-konferenciya-IInformacijni-tehnologiyi-ta-programuvannya_medium.jpg)
Студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології та програмування»
Created 26.12.2019 13:17
21 грудня 2019 року на кафедрі програмних засобів і технологій відбулася студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології та програмування».
Із вітальним словом до присутніх звернулися завідувач кафедри В.Г. Шерстюк, заступник завідувача з навчальної роботи О.М. Ляшенко та заступник завідувача з наукової роботи та міжнародних зв’язків М.В. Жарікова.
Студенти плідно працювали на пленарному та секційних засіданнях, розглядаючи проблеми ефективної взаємодії людини і комп’ютера; сучасні технології програмування (прикладне та системне програмування); моделі і процеси життєвого циклу програмного забезпечення; методи і технології розробки програмного забезпечення; інформаційні системи, бази даних та інтелектуальні системи; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми; інтернет-технології та WEB-дизайн; програмні системи захисту інформації; правові, навчальні та соціальні аспекти програмування.
Учасники продемонстрували не тільки хороші знання з обраних тем, а й відмінне володіння українською та англійською мовами. Доповіді старшокурсників відрізнялися глибоким науковим підходом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1672/423663-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2514/423667-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3425/423671-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4350/423675-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5272/423679-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6231/423683-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7208/423687-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
За підсумками конференції кращими були визнані такі доповіді:
Віктор Прачик «Розробка баз знань для інтелектуальних систем керування процесами ліквідації природних катастроф» (науковий керівник О.М. Ляшенко);
Микита Хмель «Сучасні вектори розвитку і проблеми криптографії» (науковий керівник Н.О. Козуб);
Павло Труш «Розробка web-платформи для краудінвестиційних угод» (науковий керівник О.С. Комісаров);
Сергій Дібольський «Розробка веб-додатку для розрахунку забруднення навколишнього середовища» (науковий керівник О.Є. Огнева).
Дякуємо всім учасникам та бажаємо нових наукових звершень та успіхів!