About University / Новини університету / Святкування дня врожаю (Erntedankfest) |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/svyatkuvannya-dnya-vrozhayu-erntedankfest/458112-1-ukr-UA/Svyatkuvannya-dnya-vrozhayu-Erntedankfest_medium.jpg)
Святкування дня врожаю (Erntedankfest)
Created 29.09.2020 09:23
Студентки ХНТУ, кафедри теорії і практики галузевого перекладу, Авдєєва Д., Гунько Д., Петрусенко Є. та Праетц С., разом із своїм викладачем, Козоріз І.С., вирішили урізноманітнити вихідні і 26.09.2020 відсвяткувати день врожаю (Erntedankfest) у центрі німецької мови і культури.
Дівчата отримали незабутні враження від майстер-класу з німецького танку, віршів німецькою та пісень акапельно. Студентки скуштували національні німецькі смаколики та ознайомились з історією і традиціями свята врожаю.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1804/458119-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2605/458123-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)