About University / Новини університету / Свято весни та жіночої краси в ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/29019/220149-1-ukr-UA/Svyato-vesni-ta-zhinochoyi-krasi-v-HNTU_medium.jpg)
Свято весни та жіночої краси в ХНТУ
Created 06.03.2015 17:24
Не дивлячись на складну ситуацію в нашій країні, в душі у нас завжди весна, світить яскраве сонце та звучить музика! Так, сьогодні в актовій залі ХНТУ для прекрасної половини Херсонського національного технічного університету було організовано святковий концерт з нагоди 8 Березня, у якому взяли участь найкращі та найталановитіші студентські колективи.
З привітальним словом до жінок університету звернувся перший проректор ХНТУ Юрій Георгійович Розов. «Я з величезним задоволенням від імені усієї чоловічої половини університету вітаю Вас, любі жінки, з цим чудовим святом. Наше чоловіче завдання – любити і радувати вас не тільки 8 Березня, а щодня!», – зауважив Юрій Георгійович.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1092/220156-1-ukr-UA/DSC_1092_ultralarge.jpg)
Також свої привітання прекрасній половині університету висловили голова Студентської ради ХНТУ Роман Ткаченко і голова Профкому студентів та аспірантів Ганна Павлович.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3446/220160-1-ukr-UA/DSC_3446_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-114/220172-1-ukr-UA/Bez-imeni-1_ultralarge.jpg)
Далі лунали привітання від студентів університету у вигляді музичних композицій і танців, які сприймалися залом «на ура». Гарний настрій жінкам подарували романтичні та запальні танці учасників хореографічного колективу «Smile» та щирі пісні у виконанні найкращих вокалістів ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1098/220176-1-ukr-UA/DSC_1098_ultralarge.jpg)
Усім відомо, що студентки нашого університету найчарівніші та найгарніші дівчата! А доказом цього стали граціозні студентки кафедри дизайну факультету кібернетики та системної інженерії, які продемонстрували присутнім власні неймовірні колекції одягу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3457/220180-1-ukr-UA/DSC_3457_ultralarge.jpg)
Веселий настрій глядачам забезпечив виступ наших талановитих артистів з театральної студії «Муза» (художній керівник – комендант гуртожитку №2 Віра Микитівна Шкрум), які, одягнувшись в національні костюми, заспівали чимало українських народних пісень та в кумедній формі обіграли одвічні проблеми, які виникають у сімейному житті. До речі, підігравав студентам на баяні к.ф.-м.н., доцент кафедри вищої математики і математичного моделювання Геннадій Серафимович Абрамов. Також неабияк повеселили гостей свята студенти Економіко-технологічного технікуму при ХНТУ, адже завдяки веселому парубку, який брав участь у демонстрації колекції капелюшків, дефіле учасниць театру мод «Клас Ательє» наші глядачі ще довго пам’ятатимуть.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1104/220184-1-ukr-UA/DSC_1104_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_3492/220188-1-ukr-UA/DSC_3492_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1109/220192-1-ukr-UA/DSC_1109_ultralarge.jpg)
Завершальним акордом святкового концерту стала фінальна пісня «Перлина-Україна» у виконанні вокалістів ХНТУ та патріотична хореографічна постановка колективу «Smile».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1115/220196-1-ukr-UA/DSC_1115_ultralarge.jpg)
Відтак, кожен, хто прийшов цього святкового дня до актової зали, отримав букет чудового весняного настрою та позитивних емоцій.
Тож, дорогі жінки, нехай виконуються ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!