About University / Новини університету / Тепло в університеті все ближче! |
Тепло в університеті все ближче!
Created 14.12.2017 13:46
У вівторок, 12 грудня, ректор університету Юрій Миколайович Бардачов разом з проректором по АГР Юдіним І.О. ознайомили народного депутата України, першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Співаковського Олександра Володимировича з ходом робіт по модернізації опалювальної системи університету.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_12082/313026-1-ukr-UA/DSC_1208_ultralarge.jpg)
Обсяг виконаних робіт включає в себе не тільки ремонт зовнішніх та внутрішніх мереж системи опалення університету, а й заміну вікон, ремонт даху та інші необхідні будівельні роботи. Таким чином, виконання всього комплексу робіт дозволить не тільки без втрат доставити тепло до університету, але і дбайливо зберігати його для студентів і співробітників.
Олександр Володимирович, завдяки якому були виділені необхідні кошти з державного бюджету, є частим гостем університету і досить професійно контролює хід виконання робіт.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_12132/313030-1-ukr-UA/DSC_1213_ultralarge.jpg)
Як видно з представленого фоторепортажу, народний депутат детально розглянув весь обсяг проведених робіт і залишився задоволений їх темпами.
Особливу увагу Олександр Володимирович приділив юридичним питанням – детально ознайомився з Експертним звітом щодо розгляду проектної документації по робочому проекту: «Капітальний ремонт системи центрального опалення (заміна лежнів та елеваторного вузлу з підключенням існуючих приладів опалення) навчального корпусу №1 ХНТУ по Бериславському шосе, 24 в м. Херсоні», складність отримання якого можна побачити на фотографії (кількість узгоджень)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skmbt_c22017121313500-kopiya/313034-1-ukr-UA/SKMBT_C22017121313500-kopiya_ultralarge.jpg)
і Дозволу на виконання будівельних робіт Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1228/313038-1-ukr-UA/DSC_1228_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1237/313042-1-ukr-UA/DSC_1237_ultralarge.jpg)
Користуючись даним випадком, колектив університету ще раз висловлює величезну подяку Олександру Володимировичу Співаковському і сподівається на те, що плідна співпраця буде продовжена і в наступному році.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1241/313046-1-ukr-UA/DSC_1241_ultralarge.jpg)