Головна

About University / Новини університету / Участь д.е.н., проф. Сідельникової Л.П. у засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

Участь д.е.н., проф. Сідельникової Л.П. у засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

17 грудня 2020 року об 11 год. 00 хв. відбулося підсумкове засідання Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У засіданні взяла участь д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ Лариса Петрівна Сідельникова, яка вже понад 10 років є членом Громадської ради про головному податковому органі Херсонської області.

На засіданні були розглянуті основні пріоритети діяльності податкової служби області на 2021 рік: цифровізація та онлайн комунікації з платниками податків (спікер - в.о. начальника ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Вікторович Клим); перспективи реорганізації податкової міліції, яка наразі виведена зі складу податкової служби і готується до реорганізації у Бюро економічної безпеки (спікер - в.о. начальника ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександр Павлович Нікітінський), інші актуальні питання.

У ході засідання Л.П. Сідельникова наголосила на доцільності проведення для студентів освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Дня відкритих дверей та інших спільних заходів не лише зі співробітниками податкової служби, а і з представниками податкової міліції, для яких кафедра фінансів банківської справи та страхування ХНТУ також готує кадровий резерв.

Відповідна домовленість досягнута, і вже у 2 семестрі цього навчального року студенти нашого університету відвідають підрозділи податкової міліції Херсонської області та зможуть напряму задати актуальні питання, у тому числі щодо подальшого працевлаштування, її співробітникам.