Головна

About University / Новини університету / Урочисте вручення дипломів магістрам 2019 року

Урочисте вручення дипломів магістрам 2019 року

24 січня 2019 року в актовій залі Херсонського національного технічного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам.

В університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу в залі. На святі вручення були присутні: перший проректор університету д.т.н., професор Ю.Г. Розов, декани факультетів: к.е.н, доцент, декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волкова О.В.; к.т.н., доцент, декан факультету інтегрованих технологій Расторгуєва М.Й.; к.е.н., доцент, декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Софієнко А.В.; к.і.н., доцент, декан факультету кібернетики та системної інженерії Кругла Н.А.; к.т.н., доцент, декан факультету інженерії та транспорту Сєліверстов І.А., завідувачі кафедр і звичайно ж випускники-магістранти та їх батьки.

Урочисте зібрання було відкрито Державним Гімном України.

Веселою піснею усіх присутніх привітала студентка факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Каращук Вікторія.

З вітальною промовою до випускників звернувся перший проректор університету д.т.н., професор Ю.Г. Розов і побажав успіхів на дорозі життя та зазначив: «Якщо кожен буде гарно робити свою справу, то наша держава буде процвітати».

Почесну місію вручити магістрам дипломи з відзнакою було доручено д.е.н., професору Ю.Г. Розову та к.е.н, доценту, декану факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волковій О.В.

Магістрів також вітали учасники клубу спортивного бального танцю «Адеона» Херсонського Державного Будинку художньої творчості під керівництвом Сніжани Бережної.

Суворі і лагідні, мудрі і чуйні, ті, хто був поруч всі роки навчання, передавали свої знання і вкладали часточку свого серця – наші шановні декани– чудовими поетичними рядками побажали щасливої долі нашим випускникам. А потім кожен декан вручив дипломи магістрів випускникам свого факультету.

Отримавши дипломи магістрів, випускники 2019 року висловили щиру подяку ректорату університету, професорам, викладачам та усім співробітникам університету, які протягом усіх років навчання створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам'ятайте свій рідний університет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети.