About University / Новини університету / В БОТАНІЧНОМУ САДУ ХНУ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ ВИСАДИЛИ ДЕРЕВО |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/v-botaniichnomu-sadu-hnu-nashii-spiivrobiitniki-visadili-derevo/595302-1-ukr-UA/V-BOTANIICHNOMU-SADU-HNU-NASHII-SPIIVROBIITNIKI-VISADILI-DEREVO_medium.png)
В БОТАНІЧНОМУ САДУ ХНУ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ ВИСАДИЛИ ДЕРЕВО
Created 05.05.2023 10:23
4 травня рівно рік, як Міністерство освіти та науки України видало офіційний наказ про переміщення Херсонського національного технічного університету до міста Хмельницького й Хмельницький національний університет нас гостинно прийняв. Як символ річниці перебування в Хмельницькому наші співробітники в ботанічному саду ХНУ висади магнолію з херсонською назвою – Watermelon (Кавун).
Олена ЧЕПЕЛЮК, яка весь цей час була в.о. ректора нашого університету на своїй сторінці у facebook сьогодні написала:
"Рік, як Херсонський національний технічний університет релоковано у Хмельницький, на базу Хмельницького національного університету" - Офіційно ситуацію можна описати саме такими словами.
Що це для нас означає? Вже рік, як університет розірвано навпіл. Наше серце і думки - в Херсоні, руки в Хмельницькому. Якщо точніше - університет розірвано на тисячі часточок - кожен студент, кожен співробітник університету - його частинка. Ми в Херсоні, Хмельницькому, в Європі, Америці...
Ми підписані на десятки Херсонських ТГ каналів і на два-три того міста, де ми знаходимся. Ми вчимось жити, а не чекати повернення, але постійно думаємо про ранок, коли ми прокинемось в СВОЇХ ліжках.
Мимоволі плануємо, що зробимо в стінах рідного університету і в його парку. Вже зараз ми тут, в Хмельницькому, вирощуємо на підвіконнях дубки і мріємо, де в Херсоні вони стануть велетнями. В ботанічному саду Хмельницького університету навіть є ділянка, яку не косять - на ній проросли дуби, які ми також заберемо в Херсон. Рости хмельницькі дуби будуть не тільки в парку ХНТУ, але й в місті.
Серед позитивного – у нас з’явилися нові друзі в Хмельницькому. Нас підтримують, нам допомагають, нас оберігають. Сьогодні в парку ХНУ ми залишили символ річниці перебування в Хмельницькому: разом з ректором ХНУ Сергієм МАТЮХОМ посадили магнолію з херсонською назвою – Watermelon . Якби ви знали, з якою любов’ю керуюча ботанічного саду, доцентка Людмила КАЗІМІРОВА обирала рослину!
Тримайся, рідний Херсон, скоро ми злетимося з усього світу, ти тільки тримайся. Віримо в ЗСУ і донатимо.
Слава Україні!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image-25/595308-1-ukr-UA/image-25_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image-25-2/595316-1-ukr-UA/image-25-2_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image-25-1/595312-1-ukr-UA/image-25-1_ultralarge.png)