About University / Новини університету / В ХНТУ працювала науково-методична підкомісія МОН України з метрології та інформаційно-вимірювальних технологій |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/30053/226154-1-ukr-UA/V-HNTU-pracyuvala-naukovo-metodichna-pidkomisiya-MON-Ukrayini-z-metrologiyi-ta-informacijno-vimiryuval-nih-tehnologij_medium.jpg)
В ХНТУ працювала науково-методична підкомісія МОН України з метрології та інформаційно-вимірювальних технологій
Created 18.05.2015 13:01
Протягом 13-15 травня 2015 р. на базі кафедри інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії працювала науково-методична підкомісія Міністерства освіти і науки України з напрямку 051001 – метрологія та інформаційно-вимірювальні технології
У роботі науково-методичної підкомісії взяли участь понад 20 її членів – представників 15 вищих навчальних закладів України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/191/226165-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Очолював роботу д.т.н., професор Юліан Миколайович Туз (НТУУ «КПІ»).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/257/226169-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/349/226173-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)