About University / Новини університету / ВІДКРИТТЯ CO-WORKING SPACE ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ МІСТА В ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/viidkrittya-co-working-space-dlya-tvorchoyi-molodii-miista-v-hntu/509409-1-ukr-UA/VIIDKRITTYA-CO-WORKING-SPACE-DLYA-TVORCHOYI-MOLODII-MIISTA-V-HNTU_medium.jpg)
ВІДКРИТТЯ CO-WORKING SPACE ДЛЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ МІСТА В ХНТУ
Created 16.06.2021 10:19
Кафедра дизайну одна зі структурних підрозділів ХНТУ, що рухається в ногу з часом та змінюється відповідно до потреб сучасного студента. Як підтвердження цьому факту можна відмітити планомірне оновлення освітніх просторів та аудиторій. Так на черзі відкриття нового co-workingspace з мультимедійною апаратурою для митців міста Херсона та області.
Педагогічний актив кафедри вважає, що такий простір дозволить розвинути нові компетенції у студентів та молодих митців, залучити їх до міжнародної співпраці із спільнотами митців різних країн. А громада міста та області отримає можливість залучати креативну молодь до розвитку візуального контенту регіону та до розробки графічної та мультимедійної продукції, що сприятиме її розвитку.
У відкритому co-workingspace кафедри дизайну ХНТУ передбачається не лише щоденна освітня робота зі студентами-дизайнерами, а й проведення Міжнародних конференцій, форумів, конкурсів, майстер-класів тощо.
Проект інтер’єру та оснащення co-workingspace були розроблені студентами та викладачами кафедри дизайну ХНТУ, а його реалізація стала можлива завдяки грантової фінансової підтримки від Британської Ради в рамках програма Active Citizens для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
На відкритті, яке відбулося 11 червня 2021 року, було презентовано не тільки сам реконструйований простір, а й інші студентські проекти, які можуть бути корисними нашому регіону. Також відразу co-workingspace відкрив свої двері для проведення невеликого модного показу, що підсумував ще один конкурсний проект реалізований кафедрою дизайну з брендом дитячого одягу ЕВГАКІДС, але про це в наступному повідомленні…
Кафедра дизайну вдячна за підтримку міському голові Ігорю Колихаєву, а також висловлює подяку своїм партерам, які підтримали проект та залучилися до його реалізації :
- Юрію Бардачову – Ректору Херсонського національного технічного університету,
- Колективу Херсонської Торгівельно - Промислової Палати на чолі з Вікторією Остроумовою;
- Галині Луговій - Секретарю Херсонської міської ради VІIІ скликання;
- Олександру Книзі - генеральному директору-художньому керівникові Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, депутату Херсонської обласної ради сьомого скликання;
- Артуру Айметову – директору студії дизайну Терра,
- Тетяні Недбай – директору ТОВ «Арт-Софт плюс»,
- Олегу Головку - директору ТОВ «Видавничий дім «Гельветика»,
- Членам Херсонської обласної молодіжної організації «Центр креативної творчості «Бумідей»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5395/509431-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6325/509435-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7285/509439-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/198598648_1117611428732468_8996342829967687982_n/509415-1-ukr-UA/198598648_1117611428732468_8996342829967687982_n_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8213/509443-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/199096180_533048774497308_2490285525406676548_n/509419-1-ukr-UA/199096180_533048774497308_2490285525406676548_n_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9172/509447-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/10147/509451-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11232/509455-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11021/509459-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2788/509463-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4525/509471-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)