About University / Новини університету / ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/viitaiemo-z-uspiishnim-zahistom-kandidats-koyi-disertaciiyi!/319492-1-ukr-UA/VIITAIEMO-Z-USPIISHNIM-ZAHISTOM-KANDIDATS-KOYI-DISERTACIIYI!_medium.jpg)
ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!
Created 13.04.2018 11:24
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітає Новосьолову Олену Сергіївну з успішним захистом кандидатської дисертації на тему: «Фінансові дисбаланси в економічній системі держави» (науковий керівник: д.е.н., професор Сідельникова Лариса Петрівна).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/111112/319499-1-ukr-UA/11111_ultralarge.jpg)
Захист відбувся 12 квітня 2018 року у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит», яка повністю відповідає профілю кафедри.
Бажаємо молодому вченому подальшої реалізації творчих задумів, наснаги у професійному зростанні та в майбутніх наукових пошуках!