About University / Новини університету / Виставка декоративно-ужиткового мистецтва |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vistavka-dekorativno-uzhitkovogo-mistectva/355154-1-ukr-UA/Vistavka-dekorativno-uzhitkovogo-mistectva_medium.jpg)
Виставка декоративно-ужиткового мистецтва
Created 04.04.2019 15:35
Студенти Херсонського національного технічного університету взяли участь в обласній виставці робіт декоративно-ужиткового мистецтва, відкриття якої відбулося 02.04.2019 р. у виставковій залі Херсонської організації спілки художників України.
На урочистому відкритті з привітальними словами виступили голова Херсонської організації спілки художників України Олександр Ковач, народний депутат України Олександр Співаковський, завідувач кафедри дизайну ХНТУ Олена Чепелюк, декан факультету культури і мистецтва ХДУ Микола Левченко.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2344/355161-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3283/355165-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Роботи виконані різними техніками текстильного дизайну: повсть, гобелен, шпалерне ткацтво та інші.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4233/355169-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5182/355173-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6149/355177-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Запрошуємо відвідати виставку з 02.04.2019 р по 16.04.2018 р. у виставковій залі
Херсонської організації Національної спілки художників України (проспект Ушакова, 30/1).