About University / Новини університету / Всеукраїнська Інтернет-конференція «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vseukrayins-ka-iinternet-konferenciya-yakist-ta-tovaroznavcha-harakteristika-tovariv-riznogo-funkcional-nogo-priznachennya/440757-1-ukr-UA/Vseukrayins-ka-IInternet-konferenciya-YAkist-ta-tovaroznavcha-harakteristika-tovariv-riznogo-funkcional-nogo-priznachennya_medium.jpg)
Всеукраїнська Інтернет-конференція «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення»
Created 28.05.2020 13:08
З використанням нових сучасних технологій 26-27 травня 2020 року на базі кафедри «Товарознавства, стандартизації та сертифікації» Херсонського національного технічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів і молодих учених «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-169/440772-1-ukr-UA/Bez-imeni-1_ultralarge.jpg)
Враховуючи карантинні обмеження, пов’язані з поширенням COVID-19, конференція проходила в онлайн-режимі. Виступи учасників відрізнялися науковою актуальністю, висвітлювали проблеми розвитку стандартизації непродовольчих товарів та сучасні вимоги до безпечності продовольчих товарів.
На думку науковців, такий досвід роботи є необхідним та особливо цінним у сучасних умовах значної кількості зовнішніх та внутрішніх викликів.
У конференції взяли участь студенти, аспіранти та викладачі Закладу освіти Федерації профспілок Білорусі «Міжнародний університет «МИТСО»» м. Вітебськ; Закладу освіти «Вітебський державний технологічний університет»; Львівського торговельно-економічного університету; Первомайської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв; Київського національного торговельно-економічного університету; Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету та Херсонського національного технічного університету.
Головою оргкомітету конференції була зав. кафедри ТСС, д.т.н., професор Чурсіна Л.А., заступник голови – професор кафедри ТСС Тіхосова Г.А.
Секретар організаційного комітету конференції – к.т.н., доцент кафедри ТСС Путінцева С.В.
Тематичні напрямки роботи конференції охоплювали такі питання:
- Організаційно-правові питання торговельної діяльності.
- Оцінювання якості та стандартизація непродовольчих товарів.
- Сучасні вимоги до безпечності продовольчих товарів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/titul-nyj/440776-1-ukr-UA/Titul-nyj_ultralarge.jpg)
З привітальнім словом виступили:
Чурсіна Людмила Андріївна, д.т.н., професор, завідувач кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ.
Расторгуєва Марина Йосипівна, к.т.н., доцент, декан факультету інтегрованих технологій ХНТУ.
Виступ роботодавців:
Бартків Лариса Григорівна, к.т.н., заступник генерального директора ДП «Київоблстандартметрологія»
Мандра Олександр Миколайович, заступник начальника управління Держпродспоживслужби в Херсонській обл., начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту споживачів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/screenshot_54/440784-1-ukr-UA/Screenshot_5_ultralarge.jpg)
Слово взяла Горячева Світлана Михайлівна – к.е.н., професор кафедри економіки та інформаційних технологій Закладу освіти Федерації профспілок Білорусі «Міжнародний університет« МИТСУ «Вітебської філії» із доповіддю Система управління якістю продукції на РУП« Белмедпрепарати».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skrinshot-2020-05-27-12.33/440804-1-ukr-UA/Skrinshot-2020-05-27-12.33_ultralarge.jpg)
Із доповіддю «Використання стандартів як заходу із забезпечення відповідності (на прикладі дитячих іграшок)» виступила студентка 4го курсу Карпенко Оля (керівник к.т.н., доцент Путінцева С.В.)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/karpenko-o/440980-1-ukr-UA/Karpenko-O_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skrinshot-2020-05-27-12.44/440808-1-ukr-UA/Skrinshot-2020-05-27-12.44_ultralarge.jpg)
Також із доповіддю "Дослідження маркування як засобу ідентифікації пива" виступив студент 4 курсу Фурса Олег ( керівник к.т.н., доцент Євтушенко В.В.).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/fursa-o/440984-1-ukr-UA/Fursa-O_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skrinshot-2020-05-27-12.51/440812-1-ukr-UA/Skrinshot-2020-05-27-12.51_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/screenshot_27/440792-1-ukr-UA/Screenshot_27_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/screenshot_26/440788-1-ukr-UA/Screenshot_26_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/putinceva-s/440988-1-ukr-UA/Putinceva-S_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/screenshot_28/440796-1-ukr-UA/Screenshot_28_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/screenshot_29/440800-1-ukr-UA/Screenshot_29_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/skrinshot-2020-05-27-13.07/440816-1-ukr-UA/Skrinshot-2020-05-27-13.07_ultralarge.jpg)