About University / Новини університету / Запрошуємо ознайомитися з книжковою виставкою «Конституція – основний закон держави» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zaproshuemo-oznajomitisya-z-knizhkovoyu-vistavkoyu-konstituciya-osnovnij-zakon-derzhavi/444274-1-ukr-UA/Zaproshuemo-oznajomitisya-z-knizhkovoyu-vistavkoyu-Konstituciya-osnovnij-zakon-derzhavi_medium.jpg)
Запрошуємо ознайомитися з книжковою виставкою «Конституція – основний закон держави»
Created 30.06.2020 09:44
28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України.
Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо головний закон країни як основу сильної держави і гарантію національної злагоди. Конституція визначила найціннішими життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.
Пам’ятаймо, держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ, кожен з нас. Тому будьмо мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. І нехай непорушними будуть головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність.
Миру, злагоди та добра усій Україні й кожному громадянину!
У читальному залі бібліотеки ХНТУ діє виставка «Конституція – основний закон держави». Запрошуємо всіх, хто бажає, ознайомитися з матеріалами виставки.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-fdcb2b-v/444281-1-ukr-UA/IMG-fdcb2b-V_ultralarge.jpg)